Cranberry

Proti zápalu močových ciest

Yamamoto Research
> SKU: 4926266003325

Cranberry s obsahom americkej brusnice sa využíva najmä ako prevencia proti zápalu močových ciest a je prvkom schopným regulovať pH moču.

7,90

O produkte

Yamamoto® Research Cranberry

Cranberry je výživový doplnok stravy s obsahom americkej brusnice.

Americká brusnica alebo Vaccinium macrocarpon je rastlina patriaca do čeľade Ericaceae a je typická pre Severnú Ameriku, kde sa tradične využíva. V porovnaní s čučoriedkami, ktoré rastú v Európe, brusnica má oveľa kyslejšiu chuť, takže sa často kombinuje s plodmi so sladkou chuťou, ako sú napríklad jablká. Brusnica bola definovaná ako dezinfekčné a protektorové ovocie “par excellence” močových ciest, ktoré vďačí za svoju slávu svojim vzácnym bioaktívnym prvkom, ako sú proanthokyanidíny, spolu s bioflavonoidmi, tanínmi, kyselinou askorbovou, kyselinou citrónovou, kyselinou jablčnou a kyselinou glukurónovou, beta-karoténom, glutatiónom a vitamínom E. Vďaka týmto prvkom je brusnica už dlho účinným doplnkom stravy na ochranu pred infekciami močových ciest. Využíva sa najmä na prevenciu recidivujúcej cystitídy a je prvkom schopným regulovať pH moču.

Cranberry - Yamamoto Research

Na prevenciu alebo pomoc pri liečbe zápalu močového mechúra sa brusnica stala nástrojovým nástrojom, ktorý dokazujú viaceré klinické štúdie pacientov s cystitídou, ktorí potvrdili protizápalové, protizápalové vlastnosti brusnicových plodov.

Balenie: 30 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 tabletu jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 tabletu:

  • Brusnica 300 mg

Zloženie: brusnica (Vaccinium macrocarpon Aiton) prášok z ovocia, objemové činidlá: celulóza, fosforečnan vápenatý; činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader