CreaMASS

Kreatín monohydrát

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266001093

CreaMASS s obsahom 100% kreatínu monohydrát pomáha zvyšovať fyzickú výkonnosť v prípade opakovaných, intenzívnych a krátkodobých aktivít.

12,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition CreaMASS

CreaMASS je výživový doplnok stravy založený na 100% monohydráte kreatínu.

Kreatín v skutočnosti zvyšuje fyzickú výkonnosť v prípade opakovaných, intenzívnych a krátkodobých aktivít. Ide o derivát aminokyselín glycín, arginín a metionín, syntetizovaný je hlavne v pečeni a ľadvinách. Približne 95% kreatínu v tele sa nachádza v kostrovom svale. Kreatín vám umožní trénovať dlhšie a zvládnuť väčšiu tréningovú záťaž.

CreaMASS obsahuje najvyhľadávanejšiu formu mikronizovaného kreatínu, ktorou je monohydrát. Má vyššiu biologickú hodnotu, t.j. je lepšie využiteľný našim telom, ako iné formy.

CreaMASS - Yamamoto Nutrition

Balenie: 500g, Počet dávok v jednom balení: 147

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 1 odmerku (3,4g) do pohára vody, či iného obľúbeného nápoja podľa vlastného výberu a užívajte raz denne, najlepšie počas jedla.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 odmerka – 3,4g):

  • Creatine 3000 mg

Zloženie: kreatín monohydrát

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader