Curcuma

BCM-95® extrakt z kurkumy

Účinne podporuje funkciu tráviaceho systému, zlepšuje metabolizmus, tiež podporuje účinnosť pečene a pomáha pri detoxikácii.

24,99

O produkte

Yamamoto® Research Curcuma

Curcuma je výživový doplnok stravy s obsahom extraktu z kurkumy BCM95®.

Účinne podporuje funkciu tráviaceho systému, zlepšuje metabolizmus, tiež podporuje účinnosť pečene a pomáha pri detoxikácii. Vďaka protizápalovej funkcii podporuje liečbu poranení. Jej zásluhy sa tiež pripisujú liečbe reumatoidnej artritídy, kde prispieva k zmierneniu edémov.

Kurkumín, ktorý sa získava z koreňov rastliny curcuma longa, je členom rodiny zázvoru. Aj keď nie je používaný v konvenčnej medicíne, je široko predpisovaný v indickej medicíne ako účinný liek na poruchy pečene, reumatizmus, diabetické rany, nádchu, kašeľ a zápal vedľajších nosových dutín. Tradičná čínska medicína používa kurkumín ako liečbu chorôb spojených s bolesťou brucha a používa sa v starovekom hinduistickom lekárstve ako liečba výronov a opuchov.

Nutričná kvalita kurkumy je daná jej zložkami. Obsahuje minerálne látky ako je mangán, železo, meď, draslík, vitamín B6 a vlákninu. BCM-95® (Bio-Curcumin®) je 100% čistý extrakt kurkumy so zvýšenou biologickou dostupnosťou a účinnosťou. Bolo dokázané, že Bio-Curcumin® je 7-krát účinnejší ako bežné extrakty kurkumy a zostáva aktívny v tele viac ako 8 hodín. Bio-Curcumin® je najštudovanejší extraktom z kurkumy, ktorý je dnes dostupný, dôveryhodný a odporúčaný zdravotníckymi pracovníkmi a používaný miliónmi ľudí na celom svete.

Výhody:

  • Podporuje trávenie
  • Zmierňuje zápal
  • Zlepšuje proces chudnutia

Curcuma - Yamamoto Research

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 15

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1-2 kapsule jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 dávku (2 kapsuly):

  • Extrakt z kurkumy 500 mg (z toho kurkuminoidy 475 mg)

Zloženie: suchý extrakt z kurkumy BCM95® (Curcuma longa L.) rhizóm 95% celkových kurkuminoidov, kapsula (želatína, farba: oxid titaničitý), objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader