Dimezim®

Buďte v pohode

Yamamoto Research
> SKU: 4926266001505

Yamamoto® Research Dimezim® je nutraceutikum s obsahom S-Adenosyl-L-Methionine (SAMe) a betaínu. Adenozylmetionín je zlúčenina, bežne sa vyskytujúca v organizme.

  • predchádza problémom so spojivovým tkanivom v kĺboch
  • chráni chrupavky pred ich degeneráciou
  • stimuluje regeneráciu a detoxikáciu pečene
  • pôsobí ako prírodné antidepresívum, silný povzbudzovač (bez akýchkoľvek vedľajších účinkov)

31,99

O produkte

Yamamoto® Research Dimezim®

Výživový doplnok stravy s obsahom S-adenosyl-L-metionín (SAMe) a betaínu.

Adenosylmethionín sa nachádza v každej žijúcej bunke a je látkou, ktorá je telom prirodzene produkovaná z ATP a metionínu, syntetizovaná enzýmom metionín adenosyltransferase.

“SAMe” sa podieľa na rôznych biochemických reakciách v ľudskom tele, s veľmi dôležitými úlohami, ako je spojenie metylových skupín (“Methylácia”) s inými molekulami, od DNA k fosfolipidom alebo proteínom.

Týmto spôsobom môže telo syntetizovať, regenerovať a chrániť chrupavku v kĺboch, biochémie mozgu a pečeň môže detoxikovať škodlivé látky, ako sú alkohol a drogy, v dôsledku posilnenia endogénnej produkcie glutatiónu adenosylmethionínom.

Dimezim - Yamamoto Nutrition

SAMe je takisto nevyhnutný pre produkciu neurotransmiterov, ako je serotonín, norepinefrín, dopamín a fosfatidylserín, čo je dôvod, prečo sa bežne považuje za neoceniteľnú stimuláciu nálady.

Na podporu detoxikačného účinku na pečeň je prítomný Betaín, ktorý je tiež prírodnou látkou, ktorá pôsobí ako donor metylovej skupiny, rovnako ako adenosylmethionín.

Balenie: 30 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1 tabletu raz denne s vodou, najlepšie medzi jedlami.

Nutričné informácie na 1 tabletu:

  • SAME 250 mg
  • Betaín 200 mg

Zloženie: P-toluénsulfonát S-adenosyl-l-metionín disulfátu (SAME), bezvodý betaín, činidlo: celulóza, glazúra: šelak, mastenec, polyetylénglykol, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý, farbivo: oxid titaničitý

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader