Diuricell®

Účinný detox

Yamamoto Research
> SKU: 4926266002038

Prírodné diuretikum Diuricell® s rastlinnými extraktmi a bromelaínom. Obsahuje zmes založenú na depuračných a odvodňovacích bylinkách. Podporuje čistiace funkcie tela a kontrolu telesnej hmotnosti.

34,99

O produkte

Yamamoto® Research Diuricell®

Diuricell® je výživový doplnok stravy s rastlinnými extraktmi a bromelaínom. Podporuje čistiace funkcie tela (prírodné diuretikum) a kontrolu telesnej hmotnosti.

V skutočnosti sa vzorec skladá z jastrabníka chlpánika, brezy previsnutej, púpavy, listnatca tŕnitého, trubkoveca osinatého, zlatobyle obyčajnej a horkého pomaranča.

Diuricell® obsahuje zmes založenú na depuračných a odvodňovacích bylinkách, ako sú:
 • Extrakt z ananásovej stopky na zlepšenie krvného a lymfatického obehu.
 • Púpava, bylina známa od dávnych čias pre svoje prospešné vlastnosti k pečeni ako aj prírodné diuretikum.
 • Breza, ktorá má prirodzený diuretický a lymfatický odvodňovací účinok.
 • Pilosella (Chlpánik) je vynikajúca na potlačenie zadržiavania vody a odstraňovanie odpadu prítomného v našom tele, to vďaka svojej odvodňovacej a diuretickej funkcii.
 • Trubkovec osinatý (Orthosiphon) má vynikajúce diuretické vlastnosti, pretože uľahčuje vylučovanie chloridu sodného a zvyšuje vylučovanie dusíkatých zlúčenín, ako je kyselina močová, do moču. Takže sa používa nielen pri problémoch so zadržiavaním vody, ale aj proti tvorbu a podporu eliminácie vzniku ľadvinového piesku, fosfatúry a nefrolitiázy.
 • Horký pomaranč, najmä vďaka prítomnosti sinefrínu, má schopnosť spaľovať tuky – stimuluje beta-3 adrenergné receptory, ktoré sú prítomné hlavne v tukovom tkanive a v pečeni. Stimuluje lymfatický systém a je preto užitočná pri zadržiavaní vody.
 • Listnatec tŕnitý pôsobí proti vazodilatácii a vykonáva flebotonickú aktivitu vďaka pôsobeniu ruscogenínu, látky, ktorá spôsobuje, že steny krvných ciev sú elastické, a tým zabraňujú lymfatickej stagnácii.
 • Zlatobyľ obyčajná, ide o rastlinu s depuračným a protizápalovým účinkom na urogenitálny aparát.

Diuricel - Yamamoto Research

Balenie: 1000ml, Počet dávok v jednom balení: 25

Odporúčané dávkovanie: Zrieďte 20 ml v pohári vody a užívajte dvakrát denne, najlepšie medzi jedlami. Pred použitím fľašu pretrepte.

Nutričné informácie na 1 dávku (40ml):

 • Bromelain 500 mg
 • Extrakt z jastrabníka chlpánika 400 mg
 • Extrakt z brezy previsnutej 360 mg
 • Extrakt z púpavy 300 mg
 • Extrakt z listnatca tŕnitého 300 mg
 • Extrakt z trubkoveca osinatého 200 mg
 • Extrakt zo zlatobyle obyčajnej 100 mg
 • Extrakt z horkého pomaranča 80 mg (z toho 8 mg synefrínu)

Zloženie: voda, fruktóza, bromelaín (1250GDU/500mg enzýmu) [z Ananas comosus (L.) Merr., stipe], arómy, jastrabník chlpánik (Hieracium pilosella L.) sušený extrakt titrovaný s 1% obsahom flavonoidov vyjadrených ako vitexín, breza previsnutá (Betula pendula Roth) extrakt zo sušených listov titrovaný s 2,5% obsahom flavonoidov vyjadrených ako hyperosid, púpava (Taraxacum officinale Weber) sušený koreňový extrakt, sušený koreňový extrakt z listnatca tŕnitého (Ruscus aculeatus L.) titrovaný s 5% obsahom v saponínov vyjadrených ako ruscogenin, trubkovec osinatý [Orthosiphon aristatus (Blume) Miq.] extrakt zo sušených listov titrovaný s 0,2% obsahom sinensetinu, kyselina: kyselina citrónová, zlatobyľ obyčajná (Solidago virga-aurea L.) extrakt zo sušených stoniek a kvetov, horký pomaranč (Citrus aurantium L. var. amara) extrakt z nezrelého sušeného ovocia titrovaný s 10% obsahom synefrínu, konzervačná látka: sorbát draselný, sladidlo: sukralóza.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosah malých detí. Nevhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte na suchom mieste mimo zdrojov tepla a slnečného svetla. Po použití dôkladne zatvorte. Fľašu uchovávajte v chladničke (+4°C) dôkladne uzavretú a spotrebujte do jedného mesiaca po otvorení.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader