Dolestin®

Zdravá menštruácia

Yamamoto Research
> SKU: 4926266001420

Dolestin® s výťažkami z kurkumy, zázvoru a čierneho korenia pomáha bojovať proti poruchám spôsobeným menštruačným cyklom. Je vhodný aj proti nevoľnosti.

22,99

O produkte

Yamamoto® Research Dolestin®

Dolestin® je výživový doplnok stravy s výťažkami z rastlín z kurkumy (Kurkumovník dlhý), zázvoru (Ďumbier lekársky) a čierneho korenia (Piepor čierny).

Receptúra Dolestinu využíva obštrukčné vlastnosti výťažkov z kurkumovníka a zázvoru proti poruchám spôsobeným menštruačným cyklom.

Účinná látka kurkumín podporuje funkcie pečene (úžasný detoxikačný potenciál) a tráviaceho traktu. Rovnako je to silný antioxidant odďaľujúci starnutie našich buniek. Kurkuma podporuje hojenie rán, má pozitívny vplyv na mozog i celkovo na nervový systém (depresívne syndrómy), ale vplýva i na kardiovaskulárnu aktivitu, a v kombinácii so zázvorom dosahuje nesmierne pozitívne účinky.

Navyše výťažok zázvoru je vhodný proti nevoľnosti a bojuje proti lokalizovanému napätiu. Čierne korenie a zázvorové extrakty pomáhajú regulovať gastrointestinálnu motilitu a elimináciu plynov.

Dolestin - Yamamoto Nutrition

Balenie: 30 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1-2 tablety raz denne s vodou, najlepšie počas hlavných jedál.

Nutričné informácie na 1 tabletu:

  • Extrakt z kurkumy 1000 mg (z toho kurkuminoidy 950 mg)
  • Extrakt zo zázvoru 200 mg
  • Extrakt z čierneho korenia 5 mg (z toho piperín 4,75 mg)

Zloženie: Kurkuma (Curcuma longa L.) výťažok z odrezkov z toho 95% kurcuminoidov, plnivo: celulóza, zázvor (Zingiber officinalis Rosc.) extrakt z odrezkov, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý, poťahovacie činidlo: hydroxy-propyl-metylcelulóza, zvlhčovadlo: glycerol, extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum L.) z toho 95% piperínu

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader