Energan®

Energia počas tréningu

Yamamoto Nutrition
> SKU: 4926266003547
(1 recenzia zákazníka)

Fantastická zloženie Energan®, ktoré vás nabije energiou počas tréningu. Od športovca, pre športovcov!

Najlepšia voľba, ktorá je v súčasnosti dostupná na trhu.

 

60,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Energan®

Výživový doplnok Energan® je novou koncepciou nápojov určených počas tréningu. Yamamoto® Nutrition je európskym inovátorom tohto typu integračnej podpory počas tréningu a po ňom, s uvedením konkrétnych a špecifických prvkov, ako sú cyklodextríny, rôzne formy hydrolyzovaných proteínov alebo L-Alanyl-L-Glutamín (Sustamine®).

FLEX Séria vychádza z princípu – od športovca, pre športovcov – podporovaný najmodernejším vedeckým výskumom.

ENERGAN® je nápoj založený na vysoko rozvetvených cyklodextrínoch (HBCD alebo Cluster Dextrin®), čo je prvok, ktorý priniesol koncept používania sacharidov počas tréningu na novú úroveň, čím sa stáva skutočnou oporou a výrazne ovplyvňujúcou výživou počas tréningu a pre regeneráciu svalov. Najrýchlejšia forma sacharidov, ktorá prechádza tráviacim traktom a rýchlo sa vstrebáva, následne sa v pravidelných dávkach vylučuje do krvi, z čoho ťažia naše svaly. To všetko bez akejkoľvek gastrointestinálnej záťaže.

Fantastická zloženie Energan® , ktoré vás nabije energiou počas tréningu. Ak hľadáte silného a dôveryhodného spojenca na dosiahnutie vašich cieľov, ENERGAN® je najlepšia voľba, ktorá je v súčasnosti dostupná na trhu, od športovcov pre najnáročnejších športovcov.

Balenie: 700 gramov, Počet dávok v jednom balení: 16

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 3 odmerky (41,5 g) do 500 ml vody alebo iného nápoja podľa vášho výberu a užívajte raz denne, počas prvých 4 hodín a najneskôr 6 hodín po veľmi intenzívnom a dlhodobom cvičení. Môže ho užívať aj pred fyzickou aktivitou alebo počas nej.

Nutričné informácie na 1 dávku (3 odmerky – 41,5g):

 • Vysoko rozvetvený cyklický dextrín (Cluster Dextrin®) 20 g
 • L-leucín (Kyowa Quality®) 2500 mg
 • L-izoleucín (Kyowa Quality®) 1250 mg
 • L-valín (Kyowa Quality®) 1250 mg
 • L-lyzín HCL (Kyowa Quality®) 314 mg (z toho L-lyzín 250 mg)
 • L-tryptofán (Kyowa Quality®) 100 mg
 • L-citrulín (Kyowa Quality®) 4 g
 • L-treonín (Kyowa Quality®) 500 mg
 • L-metionín (Kyowa Quality®) 250 mg
 • L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®) 750 mg
 • Kreatín monohydrát (Creapure®) 568 mg (z toho kreatín 500 mg)
 • Taurín 1 g
 • Glycín (Kyowa Quality®) 500 mg
 • L-fenylalanín (Kyowa Quality®) 500 mg
 • GliceroMax ™ 1500 mg
 • Hesperidin (Watts’up®) 500 mg

Sustamine®, Kyowa Quality® a KQ Logo sú registrované ochranné známky spoločnosti KYOWA HAKKO BIO CO., LTD.

GliceroMax ™ je ochranná známka spoločnosti Glambia plc.

Zloženie: vysoko rozvetvený cyklický dextrín (Cluster Dextrin®), L-citrulín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; L-leucín (Kyowa Quality®), lyofilizovaná kokosová voda (Cocos nucifera L.), GliceroMaxTM (glycerol, činidlo proti spekaniu: oxid kremičitý), L-izoleucín (Kyowa Quality®), L-valín (Kyowa Quality®) , taurín, L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®), monohydrát kreatínu (Creapure®), hesperidin (Watts’up®), glycín (Kyowa Quality®), L-fenylalanín (Kyowa Quality®), L-treonín ( Kyowa Quality®), prostriedok proti spekaniu: oxid kremičitý; aróma, hydrochlorid L-lyzínu (Kyowa Quality®), L-metionín (Kyowa Quality®), farbivo: beta-karotén; L-tryptofán, sladidlá: acesulfam K, sukralóza.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nie je vhodné pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Review (1)

5.0
1
0
0
0
0
 1. Anonymný

  Prijemna chut, rychla rozpustnost, chutny napoj

preloader