Enteroflor

Najznámejšie probiotiká Acidophilus

Yamamoto Research
> SKU: 4926266003165

15 miliárd živých kultúr Lactobacillus Acidophilusprobiotiká, teda živé organizmy, ktoré podporujú vstrebávanie vitamínov a minerálov, a tým blahodárne pôsobia na črevnú mikroflóru, imunitný systém a obranyschopnosť organizmu.

24,90

O produkte

Yamamoto® Research Enteroflor

Enteroflor je výživový doplnok – probiotiká, teda živé organizmy, ktoré podporujú vstrebávanie vitamínov a minerálov, a tým blahodárne pôsobia na črevnú mikroflóru, imunitný systém a obranyschopnosť organizmu.

V dennej dávke získate až 15 miliárd živých kultúr Lactobacillus Acidophilus.

Lactobacillus Acidophilus je grampozitívna baktéria, tiež všeobecne známa ako “lactobacillus acidophilus” alebo jednoducho ako “Acidophilus”, ktorý sa prirodzene vyskytuje v našich črevách. Lactobacillus Acidophilus je najdôležitejšou “priateľskou” baktériou v tenkom čreve a podporuje ideálne prostredie pre správne trávenie a asimiláciu potravy. Vedecká literatúra, ktorá sa jej týka, ukázala, že plní mnohé ďalšie dôležité funkcie pre normálnu fyziológiu organizmu. Lactobacillus acidophilus patrí do skupiny baktérií, ktoré sa nazývajú baktérie kyseliny mliečnej (alebo laktobacily) v dôsledku ich schopnosti transformovať cukry na kyselinu mliečnu a peroxid vodíka, čo sú látky, ktoré inhibujú (spomaľujú, prípadne zastavujú) rast nežiaducich baktérií v čreve. Lactobacillus je bežne používaný v mliekárenskom priemysle na výrobu jogurtov a syrov, aj keď vo veľmi nízkych množstvách. Nájdeme ho v probiotických výrobkoch, diétnych výrobkoch a dokonca aj v liekoch.

Enteroflor - Yamamoto Research

Lactobacillus Acidophilus má mnohonásobné prospešné vlastnosti, založené na rozsiahlej literatúre a zdokumentovanom výskume publikovanom v najviac akreditovaných vedeckých časopisoch. Je považovaný za najznámejšieho probiotického “priateľa” čreva, pretože inhibuje produkciu iných mikroorganizmov a podporuje elimináciu mnohých toxínov produkovaných proteolytickými baktériami a je základom pre syntézu vitamínu B na intestinálnej (črevnej) úrovni.

Užívanie Acidophilus je spojené so zlepšením trávenia a absorpcie, zabraňuje tvorbe plynov a nadúvania po jedle. V tomto ohľade uprednostňuje produkciu enzýmov, ako sú proteázy a lipázy, ktoré napomáhajú tráveniu proteínov a tukov. Jedným z jeho charakteristických znakov je, že pomáha znižovať intoleranciu laktózy spôsobenú nedostatkom enzýmu laktázy, pretože sám produkuje tento enzým. Tiež je známy pre “vyvažovanie” gastrointestinálneho systému a jeho podpora znižuje epizódy hnačky a pomáha zmierňovať zápchu.

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu denne s vodou, najlepšie medzi jedlami.

Nutričné informácie na 1 kapsulu:

  • Lactobacillus Acidophilus 15×109 CFU *

* CFU: jednotky tvoriace kolónie

Zloženie: Lactobacillus acidophilus PBS066 (DSM 24936), glazúrovacie činidlo: hydroxypropyl-metyl-celulóza; kukuričný škrob, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; farbivo: E171.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader