Enzymasic®

Tráviace enzýmy EnzyMix

Yamamoto Research
> SKU: 4926266002045

Enzymasic® obsahuje efektívnu zmes tráviacich enzýmov EnzyMix. Tráviace enzýmy majú základnú funkciu pri podpore činnosti gastrointestinálneho systému.

17,99

O produkte

Yamamoto® Research Enzymasic®

Enzymasic® je výživový doplnok stravy s obsahom vybraných enzýmov.

Konkrétne bol produkt navrhnutý s použitím EnzyMix (400mg/denná dávka) pozostávajúcej z amylázy, proteázy, glukoamylázy, lipázy, celulázy, laktázy a pektinázy, s ktorými boli kombinované enzýmy bromelaín, papaín a alfa-galaktozidáza.

Tráviace enzýmy majú základnú funkciu pri podpore činnosti gastrointestinálneho systému: sú to proteínové molekuly, ktoré fungujú v kombinácii so zložitými substanciami, premieňajú ich na jednoduchšie látky, ktoré je organizmus schopný vstrebávať. Mali by ste ich užívať vždy po konzumácii hlavného jedla, a to najmä v prípade prísnej diéty (počas prípravy na súťaž), pretože neschopnosť stráviť potravu môže ohroziť rovnováhu črevnej flóry a spôsobovať opuchy brušnej oblasti či poruchy trávenia.

Úloha tráviacich enzýmov je v prvom rade pôsobiť ako katalyzátor pri špecifických reakciách, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie organizmu.

Enzymasic® - Yamamoto Research

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 15

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 2 kapsule denne s vodou a počas jedál.

Nutričné informácie na 2 kapsule:

 • EnzyMix (enzýmy z fermentovaných maltodextrínov) 400 mg
    • amyláza (12000DU)
    • proteáza (24000 HUT)
    • glukosamyláza (16 AGU)
    • lipáza (900 FIP)
    • celuláza (2400 CU)
    • laktáza (4000 ALU)
    • pektanázy (50 endo-PG)
 • Bromelaín 200 mg (500 GDU)
 • Papain 150 ug (900 USP jednotiek)
 • Alfa galaktozidáza 30 mg (900 GalU)

Zloženie: EnzyMix [zmes enzýmov maltodextrínov fermentovaných Aspergillus Oryzae (amyláza, proteáza, glukozamyláza, lipáza, celuláza, laktáza, pektináza)], bromelaín (z Ananas comosus (L.) Merr., Jamb), kapsula (želatína, farbivo: oxid titaničitý), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín, alfa-galaktozidáza (z fermentácie Aspergillus oryzae), papaín (z Carica papaya L., ovocie).

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred teplom.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

 

.

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader