Epalin-C®

Silymarín a vitamín C

Yamamoto Research
> SKU: 4926266001468

Epalin-C® s obsahom Vitamínu C a Pestreca mariánskeho s aktívnou látkou silymarín pôsobí ako ochranca pečeňových buniek pri poškodení voľnými radikálmi.

8,99

O produkte

Yamamoto® Research Epalin-C®

Epalin-C® je výživový doplnok stravy s obsahom Vitamínu C a extraktu z Pestreca mariánskeho.

Pestrec mariánsky sa v tradičnej medicíne využíva na pri liečbe porúch pečene a žlčníka, na podporu produkcie materského mlieka, prevenciu a liečbu rakoviny a dokonca na ochranu pečene pred hadím uhryznutím, alkoholom a inými environmentálnymi jedmi.  Jeho aktívnou zložkou, o ktorú je veľký záujem, je silymarín. Len silymarín pôsobí ako ochranca pečeňových buniek, inhibuje procesy oxidácie spôsobené voľnými radikálmi, zachycuje ich a následne ruší svoju činnosť.

Vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k normálnemu energetickému metabolizmu.

Balenie: 30 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1 tabletu jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 tabletu:

  • Pestrec mariánsky – extrakt 200 mg (silymarín 160 mg)
  • Vitamin C 100 mg (125%*)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: Pestrec mariánsky (Silybum marianum (L.) Gaertn.) sušený extrakt std. 80% silymarín, plnivo: mikrokryštalická celulóza, kyselina L-askorbová (vitamín C – stabilizátor: hydroxy-propyl-metylcelulóza), činidlá proti spekaniu: horčíkové soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader