Fish OIL 90 kapsúl

Omega 3 mastné kyseliny

Yamamoto Nutrition
> SKU: 4926266000362

Fish OIL z prírodných zdrojov a obsahom EPA a DHA (esenciálne Omega-3 mastné kyseliny) prispievajú k normálnej funkcii srdca, mozgu a zraku.

Balenie: 90 kapsúl
  • Fish OIL 90 kapsúl - Yamamoto Nutrition
  • Fish OIL 200 kapsúl - Yamamoto Nutrition

9,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition FishOIL

FishOIL je výživový doplnok s vysokým obsahom esenciálnych omega-3 mastných kyselín EPA a DHA z rybieho tuku, zahustené molekulárnou destiláciou.

EPA a DHA prispievajú k normálnej funkcii srdca (priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250mg EPA a DHA). DHA prispieva k udržaniu normálnej funkcie mozgu a zraku (priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg DHA).

Molekulárna destilácia je proces, ktorým sú vystavené určité látky, aby sa zvýšila ich čistota. Yamamoto® Nutrition výhradne používa túto inovatívnu techniku.

Balenie: 90 gélových kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 22

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 4 kapsuly denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom, najlepšie počas hlavného jedla.

Nutričné informácie na 1 dávku (4 gélové kapsule):

  • EPA – eikozapentaénová kyselina 720 mg
  • DHA – dokozahexaénová kyselina 480 mg

Zloženie: rybí tuk obsiahnutý v EPA a DHA (získané molekulárnou destiláciou), kapsle (želatína), zvlhčovadlo: glycerol

Upozornenie pre alergikov: Výrobok môže obsahovať jednu zložku uvedenú v prílohe II nariadenia. (EÚ) č. 1169/2011: sóju, výrobky na báze sójového mlieka.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader