Fitoderm®

Dokonalé opálenie

Yamamoto Research
> SKU: 4926266002526

Fitoderm® podporuje pekné a rovnomerné opálenie pokožky a to bez fľakov vďaka obsahu tyrozínu, čo je aminokyselina, ktorá pomáha vytvárať melanín.

16,99

O produkte

Yamamoto® Research Fitoderm®

Fitoderm® je výživový doplnok stravy s obsahom vybraných vitamínov a minerálov, lykopénom, borákovým olejom a aminokyselinami cysteín a tyrozín pre zdravie pokožky. Najmä meď prispieva k pravidelnej pigmentácii kože, zatiaľ čo vitamín A a zinok prispievajú k udržaniu normálnej funkcii kože. Zinok podporuje aj fyziologický metabolizmus vitamínu A a spolu s vitamínom E, meďou a selénom prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Je určený tým, ktorí chcú podporiť opaľovanie zdravším spôsobom. No hlavne pre tých, ktorí chcú zabrániť takzvanému “photoaging” (starnutie pokožky vplyvom slnka, resp. degeneračné zmeny na koži), čím udržia pokožku mladšiu a pružnejšiu, a využijú ešte viac výhody slnečného žiarenia, bez ohľadu na to či majú svetlú alebo tmavšiu pleť.

Fitoderm® podporuje pekné a rovnomerné opálenie pokožky a to bez fľakov vďaka obsahu tyrozínu, čo je aminokyselina, ktorá pomáha vytvárať melanín.

Fitoderm - dokonalé opálenie

* Všetci milovníci slnka berte na vedomie: Výživové doplnky nie sú náhradou za ochranný krém s primeraným ochranným faktorom.

* Ideálne užívať najmenej mesiac pred pôsobením slnka, aby sa zaručilo, že antioxidanty, ktoré pôsobia proti voľným radikálom generované slnkom, budú vykonávať svoju činnosť v plnej miere.

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Užite 1 kapsulu denne, najlepšie s jedlom.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 kapsula):

 • Vitamín E 10 mg (83% *)
 • Vitamín C 100 mg (125% RI *)
 • Kyselina pantoténová 5 mg (84% RI *)
 • Beta karotén 5 mg (z toho vitamín A (RE **) 833 μg (104% RI *)
 • Lykopén 2 mg
 • Zinok 10 mg (100% RI *)
 • Meď 1 mg (100% RI *)
 • Selén 55 μg (100% RI *)
 • Borákový olej 20 mg
 • L-cysteín 20 mg
 • L-tyrozín 20 mg

* RI = referenčný príjem, ** RE: ekvivalenty retinolu

Zloženie: kyselina L-askorbová (vitamín C), kapsula (želatína, farbivo: oxidy a hydroxidy železa, oxid titaničitý), beta karotén, D-alfa-tokoferylacetát, olej z boráku lekárskeho (semienka) (Borago officinalis L.), prášok, L-cysteín, L-tyrozín, rajčiakový extrakt (Solanum lycopersicum L.) plody 15% lykopén, L-selenomethionín, glukonát meďnatý, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; vápenatý D-pantotenát (kyselina pantoténová)

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Uchovávajte na suchom mieste mimo zdrojov tepla a slnečného svetla.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader