Flex FORMULA

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266000393

Kĺbová výživa, komplexný vzorec 4 zložiek, primárne určený pre fyziologickú tvorbu spojivového tkaniva.

11,99

Na sklade

O produkte

Yamamoto® Nutrition Flex FORMULA

Flex FORMULA je výživový doplnok stravy s obsahom glukosamínu, mangánu, kadidlovníka a chondroitín sulfátu. Vhodný pre tých športovcov, ktorí vykonávajú namáhavú fyzickú aktivitu.

Je to komplexný vzorec 4 zložiek, primárne určený pre fyziologickú tvorbu spojivového tkaniva.

Chondroitín sulfát  – je súčasťou skupiny glykoproteínov (glykozaminoglykánov-GAG), ktoré tvoria základnú látku spojivovej extracelulárnej matrice. GAG, kolagén a voda sú základom pre udržanie chrupavkovej funkcie.

Balenie: 60 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 2 tablety denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom, najlepšie s jedlom alebo počas dňa.

Nutričné informácie na 1 dávku (2 tablety):

  • Glukosamín 500 mg
  • Chondroitín 500 mg
  • Kadidlovník pilovitý – 65% živica 90 mg
  • Mangán 1 mg (50%*)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: stabilizátor: mikrokryštalická celulóza, glukosamín sulfát 2 KCI (z kôrovcov), chondroitín sulfát, Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata, 65% živica), činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, stearát horečnatý, glukonát mangánu

Upozornenie pre alergikov: Výrobok obsahuje jednu zložku uvedenú v prílohe II nariadenia. (EÚ) č. 1169/2011: kôrovce a produkty na báze kôrovcov.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Recenzie (0)

0.0
0
0
0
0
0

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Len zákazníci, ktorí tento produkt zakúpili môžu zanechať recenziu. Buď prvý!

preloader