Flex FORMULA® New

Kĺbová výživa ChondrActiv™

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266003424

Nový Flex FORMULA® je určený na podporu funkcie kĺbov. Tento produkt je špeciálne vyvinutý na dosiahnutie synergického a komplementárneho pôsobenia na tkanivá kĺbov, a vďaka účinnosti jednotlivých zložiek je cennou pomôckou.

19,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Flex FORMULA® Nové zloženie

Nový Flex FORMULA® je výživový doplnok na podporu funkcie kĺbov. Tento produkt je špeciálne vyvinutý na dosiahnutie synergického a komplementárneho pôsobenia na tkanivá kĺbov, a vďaka účinnosti jednotlivých zložiek je cennou pomôckou.

ChondrActiv ™ je inovatívna a jedinečná zložka, ktorá obsahuje v štandardizovanej forme typ 2 hydrolyzovaného kolagénu, chondroitín sulfáta kyselinu hyalurónovú. Proces hydrolýzy, pomocou ktorého sa získava ChondrActiv ™, patentovaný spoločnosťou DIANA NATURALS (Francúzsko), zabezpečuje vysokú biologickú dostupnosť potrebnú na to, aby jednotlivé zložky mohli dosiahnuť tkanivá.

Hydrolyzovaný kolagén typu 2 – je typ kolagénu, ktorý tvorí 90% chrupavkových tkanív v tele.

Chondroitín sulfát  – je súčasťou skupiny glykoproteínov (glykozaminoglykánov-GAG), ktoré tvoria základnú látku spojivovej extracelulárnej matrice. GAG, kolagén a voda sú základom pre udržanie chrupavkovej funkcie.

Kyselina hyalurónová je hlavnou zložkou synoviálnej tekutiny, a má dôležitú úlohu pri mazaní kĺbov a pri ochrane chrupavky pred toxínmi.

Balenie: 60 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 20

Odporúčané dávkovanie: Užite 3 kapsuly denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 dávku (3 kapsuly):

  • Chondractiv® 600 mg (z toho kolagén typu II 330 mg, z toho chondroitín sulfát 72 mg, z toho kyselina hyalurónová 6 mg)
  • Glukozamín HCI 400 mg (z toho glukózamín 332 mg)
  • Extrakt Boswellia (BosLIQ® AKBA) 200 mg (z toho kyselina acetyl-11-keto-p-boswellová 10 mg, z toho cembrény 16 mg)
  • Vitamín D 5 μg (100% *)
  • Vitamín C 100 mg (125% *)

* RI = referenčné príjmy

Chondractiv® je ochranná známka a používa sa na základe licencie od spoločnosti DIANA FOOD.
BosLIQ® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Biosfered Srl.

Zloženie: Chondractiv® (55% kolagénu typu II, 12% chondroitín sulfátu a 1% kyseliny hyalurónovej z hydrolyzovanej kuracie chrupavky), glukozamín HCl, kapsula (glazúrovací prostriedok: hydroxypropyl-metyl-celulóza; farbivo: oxid titaničitý), BosLIQ® AKBA [Suchý extrakt Boswellia (Boswellia sacra Flueck syn. Boswellia carteri Birdw), živica 50 g/kg kyseliny acetyl-11-keto-p-boswellovej (AKBA), 80 g/kg cembrénov], kyselina L-askorbová (vitamín C), činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; cholekalciferol (vitamín D).

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Neužívajte dlhšie bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader