Flexotor® EU Version

Fantastická predtréningovka

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266003554
(2 recenzie zákazníkov)

Flexotor® je špeciálne navrhnutá predtréningovka tak, aby každý tréning bol zameraný na svalovú stimuláciu.

Pôsobí na 3 úrovniach:

 • energeticky kognitívnej
 • silno a dlhodobo stimuluje oxid dusnatý
 • umožňuje, aby svalová bunka zostala hydratovaná počas, a po tréningu

40,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Flexotor® EU Version

Z neustáleho vedeckého výskumu Yamamoto® Nutrition prichádza Flexotor®, doplnok výživy špeciálne navrhnutý tak, aby každý tréning bol zameraný na svalovú stimuláciu.

Pôsobí na 3 úrovniach:
 • energeticky kognitívnej
 • silno a dlhodobo stimuluje oxid dusnatý
 • umožňuje, aby svalová bunka zostala hydratovaná počas, a po tréningu

Nootropná časť (biochemicky aktívna látka, ktorá sa prirodzenou cestou zúčastňuje na mozgových metabolických procesoch) Flexotoru® nám umožňuje sa čo najlepšie koncentrovať na stimuláciu čo najväčšieho počtu svalových vlákien. Túto úžasnú schopnosť Flexotor® čerpá s účinnej zložky Cognizin® (patentovaný Citikolín , klinicky overená Kyowa kvalita) a huby Hericium Erinaceus (Levia hriva). Súčasťou vzorca je aj veľmi špeciálna verzia kofeínu PurCaf®, oveľa silnejšia a bez vedľajších účinkov, tak typických pre iné formy kofeínu (tzv. „energetické havárie“).

PurCaf® je 100% organický kofeín extrahovaný zo stále surových zelených zŕn s 95% čistou kávy, vyznačujúci sa veľmi vysokým stupňom rozpustnosti vo vode a s veľmi veľkým počtom certifikácií kvality.

Flexotor® sa môže pochváliť, podobne ako niekoľko našich produktov, synergickým účinkom medzi L-Citrulínom a Setria-glutathione® (KyowaQuality), ktorý nielenže zlepší ochranu pred voľnými radikálmi vyvolanými tréningom, ale dosiahnete aj silnú svalovú pumpu krvi. Predĺžiť čas, dokonca aj po tréningu, aby sa pokračovalo v zásobovaní svalov kyslíkom a vzácnych živín potrebných na obnovu a regeneráciu.

Balenie: 250 gramov, Počet dávok v jednom balení: 17

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 1 odmerku (14g) do 200 ml vody. Užívajte jedenkrát denne, najlepšie pred fyzickou aktivitou. Obsahuje kofeín (200 mg / denná dávka). Neodporúča sa pre deti, tehotné alebo dojčiace ženy.

Nutričné informácie na 1 odmerku (14g):

 • L-citrulín (Kyowa Quality®) 6 g
 • L-arginín (Kyowa Quality®) 2 g
 • L-glutatión (Setria®) 200 mg
 • GliceroMax ™ 2 g
 • extrakt Hericium 300 mg
 • Citicoline (Cognizin®) 250 mg
 • Kofeín (PurCaf®) 200 mg
 • Taurín 1 g

Cognizin®, Setria®, Kyowa Quality® a KQ Logo sú registrované ochranné známky spoločnosti KYOWA HAKKO BIO CO., LTD.

GliceroMax ™ je ochranná známka spoločnosti Glambia plc.

PurCaf® je registrovaná obchodná značka spoločnosti Applied Food Sciences, Inc.

Zloženie: L-citrulín (Kyowa Quality®), L-arginín (Kyowa Quality®), GliceroMax ™ (glycerol, prostriedok proti spekaniu: oxid kremičitý), regulátor kyslosti: kyselina citrónová; taurín, príchuť, suchý extrakt Hericium (Hericium erinaceus (Bull.) Pers.) plodnice, citikolín (Cognizin®), kofeín (PurCaf®), L-glutatión (Setria®), prostriedok proti spekaniu: oxid kremičitý; farbivo: beta-karotén; sladidlo: sukralóza

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nie je vhodné pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy. Neprekračujte denný príjem 400 mg kofeínu (všetky zdroje). Nepoužívajte pred spaním. Vyhnite sa konzumácii alkoholu. Užívanie počas tehotenstva, laktácie a do veku 12 rokov života detí sa neodporúča. Ak máte  kardiovaskulárne problémy, pred použitím sa poraďte s lekárom.Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (2)

5.0
2
0
0
0
0
 1. Ján S.

  Úplne iná predtréningovka ako ostatné, som prekvapený.

 2. Zoltán

  Super, oveľa viac vydržím na tréningu. Dobrá voľba. Ďakujem

preloader