Glucovit®

Glucovit® je doplnok stravy vhodný na podporu metabolizmu sacharidov. S obsahom Berberis pomáha kardiovaskulárnemu zdraviu, zatiaľ čo gymnema podporuje kontrolu chuti do jedla a metabolizmus lipidov.

15,99

Na sklade

O produkte

Yamamoto® Research Glucovit®

Glucovit® je výživový doplnok stravy z rastlinných extraktov, vhodný na podporu metabolizmu sacharidov (horký melón a gymnema).

Berberín prispieva k pravidelnej funkcii kardiovaskulárneho systému, zatiaľ čo horký melón a gymnema podporujú metabolizmus sacharidov.

Gymnema tiež zohráva úlohu pri kontrole pocitu hladu a podporuje metabolizmus tukov. Horký melón prispieva k udržaniu optimálneho krvného tlaku, berberis, momordica a škorica pomáhajú udržiavať pravidelný črevný tranzit.

Udržanie kontroly glukózy v krvi je nevyhnutné pre zdravie, pretože príliš vysoké hladiny vedú k zvýšeniu telesnej hmotnosti. Taktiež k špecifickej forme poškodenia spôsobenej reakciou glukózy s proteínmi. t.j. glykácia a poruchy súvisiace s inzulínovou rezistenciou, ktoré môžu otvoriť dvere k vážnym ochoreniam, ako je arterioskleróza a kardiovaskulárne príhody.

Ak správna výživa a zdravá fyzická aktivita nestačia, prírodná látka môže ešte stále pomôcť s aktívnymi prvkami fytoextrakcie obsiahnutými v Glucovite. Tento potravinový doplnok využíva synergiu účinných prirodzených hypoglykemických látok, ako sú Berberin, Horký Melón, Gymnema lesná a Škorica.

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 15

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 2 kapsule denne s vodou (najlepšie pred jedlom alebo počas jedla).

Nutričné informácie na 2 kapsule:

  • Extrakt z Berberis 300mg (z toho berberín 255mg)
  • Extrakt z horkého melónu 300mg (z toho karantén 1,5mg),
  • Čínska škorica 100mg (z toho polyfenoly 20mg)
  • Gymnema extrakt 100mg (z toho kyselina gymnemová 25mg).

Zloženie: Berberis (Berberis aristata DC) extrakt zo sušenej kôry 85% berberin, horký melón (Momordica charantia L.) extrakt zo sušeného ovocia 0,5% charantín, kapsuly (želatína, farbivá: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa, indigokarmín), čínska škorica [Cinnamomum cassia (Nees & T.Nees) J. Presl] extrakt zo sušenej kôry 20% polyfenoly, gymnema (Gymnema sylvestre (Retz) R.Br.) extrakt zo sušených listov 25% kyselina gymnemová, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horčíkové soli mastných kyselín.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.