Glutamine PEPTIDE

10 krát účinnejší

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266000607

Glutamín je najdôležitejšia a najviac zastúpená aminokyselina v krvi človeka. Náš Glutamine PEPTIDE vďaka peptidovej forme je 10 krát účinnejší ako jednoduchá forma glutamínu!

32,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Glutamine PEPTIDE

Glutamine PEPTIDE je výživový doplnok stravy na báze glutamínu v peptidovej forme.

Glutamín je jednou z dvadsiatich aminokyselín, ktoré sú jednotlivými stavebnými prvkami, ktoré sa spájajú a vytvárajú v ľudskom tele bielkoviny.

Má dôležitú úlohu pri udržiavaní rovnováhy pomeru kyselina-zásada. Táto aminokyselina sa používa na odstránenie prebytku amoniaku, toxického odpadového produktu deaminačných reakcií. Umožňuje odstránenie toxického amoniaku v obličkách a jeho napojenie na kyseliny skôr, ako sa vylúči. Je nevyhnutný aj na výrobu iných látok v tele, ako je glukóza alebo iné aminokyseliny.

10 krát účinnejší ako jednoduchá forma!

Tvorí sa vo svaloch a prostredníctvom krvi sa distribuuje do rôznych orgánov v tele. Zvyčajne telo produkuje dostatočné množstvo glutamínu potrebného pre pravidelné telesné funkcie, ale určité stavy, ako je zranenie, chirurgický zákrok, pretrvávajúci stres alebo infekcia, môžu znížiť hladiny glutamínu. Ak telo potrebuje viac glutamínu, ako produkuje prirodzene, vtedy je namieste užívanie glutamínu ako doplnku.

V našom prípade peptidová väzba znamená spojenie glutamínu s inou aminokyselinou, čo je zlúčenina oveľa stabilnejšia.

Štúdie ukázali, že tento peptid glutamínu je 10 krát účinnejší ako jednoduchá forma!

Výhody peptidovej formy:

  • rýchlo sa absorbuje
  • nie je tak rýchlo degradovaný črevom a pečeňou, ako voľný glutamín

Glutamín je najdôležitejšia a najviac zastúpená aminokyselina v krvi človeka. V určitých situáciách má zásadný význam a nedostatok má za následok rozpad svalovej hmoty.

Balenie: 240 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 40

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 6 tabliet denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom, počas dňa, alebo po tréningu.

Nutričné informácie na 1 dávku (6 tabliet):

  • Glutamínový peptid 6 g (z toho L-glutamín 1,8 g)

Zloženie: glutamínový peptid (hydrolyzovaný pšeničný proteín s garantovaným obsahom L-glutamínu); stabilizátor: mikrokryštalická celulóza;činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, stearan horečnatý

Upozornenie pre alergikov: Výrobok obsahuje jednu zo zložiek uvedených v prílohe II nariadenia. (EÚ) č 1169/2011: obilniny obsahujúce lepok (pšenica).

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader