Glutamine POWDER Kyowa® Quality

Fermentovaný 100% L-glutamín

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266000195

Glutamín je najdôležitejšia a najviac zastúpená aminokyselina v krvi človeka. Náš Glutamine POWDER vo forme prášku je vyrobený vo vysokej kvalite Kyowa® vďaka inovatívnej fermentačnej technológii.

33,99

O produkte

Yamamoto Nutrition® Glutamine POWDER Kyowa® Quality

Glutamine POWDER Kyowa® Quality je výživový doplnok stravy s obsahom glutamínu v kvalite Kyowa®.

Glutamín je jednou z dvadsiatich aminokyselín, ktoré sú jednotlivými stavebnými prvkami, ktoré sa spájajú a vytvárajú v ľudskom tele bielkoviny.

Je najhojnejšia voľná aminokyselina nachádzajúca sa v ľudskej krvi. Považuje sa za určitých podmienok nevyhnutnú aminokyselinu (semiesenciálnu). Esenciálne aminokyseliny sú tie, ktoré telo nemôže produkovať, a preto sa musia prijímať v potrave. Semiesenciálna aminokyselina je aminokyselina, ktorú organizmus môže prestať produkovať v špecifických chorobných alebo katabolických stavoch.

Glutamín hrá dôležitú úlohu pri udržiavaní rovnováhy pomeru kyselina-zásada. Táto aminokyselina sa používa na odstránenie prebytku amoniaku, toxického odpadového produktu deaminačných reakcií. Umožňuje odstránenie toxického amoniaku v obličkách a jeho napojenie na kyseliny skôr, ako sa vylúči. Je nevyhnutný aj na výrobu iných látok v tele, ako je glukóza alebo iné aminokyseliny.

Tvorí sa vo svaloch a prostredníctvom krvi sa distribuuje do rôznych orgánov v tele. Zvyčajne telo produkuje dostatočné množstvo glutamínu potrebného pre pravidelné telesné funkcie, ale určité stavy, ako je zranenie, chirurgický zákrok, pretrvávajúci stres alebo infekcia, môžu znížiť hladiny glutamínu. Ak telo potrebuje viac glutamínu, ako produkuje prirodzene, vtedy je namieste užívanie glutamínu ako doplnku.

Glutamín je najdôležitejšia a najviac zastúpená aminokyselina v krvi človeka. V určitých situáciách má zásadný význam a nedostatok má za následok rozpad svalovej hmoty.

Značka Kyowa Quality (KQ) je globálny líder s viac ako 60 ročnými skúsenosťami a povesťou prísneho zabezpečenia kvality vďaka svojej inovatívnej fermentačnej technológii. Kyowa® sa stal dôveryhodným priekopníkom v oblasti zdravotníctva. Kvalita je vždy na prvom mieste.

Balenie: 600g, Počet dávok v jednom balení: 120

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 1 odmerku (5g) do pohára vody, či iného obľúbeného nápoja podľa vlastného výberu a užívajte kedykoľvek počas dňa alebo po fyzickej aktivite.

Nutričné informácie na 1 dávku (5g):

  • L-glutamine 5000 mg

Zloženie: L-glutamine (Kyowa)

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader