GlycoBol® – Citrón

Najrýchlejšia forma sacharidov

Skutočná opora počas tréningu a regenerácia svalov po ňom. Nová trieda produktov na báze sacharidových doplnkov – vysoko rozvetvené cyklodextríny (HBCD) – 100% CLUSTER DEXTRIN™.

Najrýchlejšia forma sacharidov, ktorá prechádza tráviacim traktom a rýchlo sa vstrebáva, následne sa v pravidelných dávkach vylučuje do krvi, z čoho ťažia naše svaly. To všetko bez akejkoľvek gastrointestinálnej záťaže.

Príchuť: Citrón
  • Yamamoto Nutrition GlycoBol - citrón
  • Yamamoto Nutrition GlycoBol - bez príchute
  • Yamamoto Nutrition GlycoBol - pomaranč

24,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition GlycoBol®

GlycoBol® je výživový doplnok stravy pre osobitné účely. Je vhodný pre dospelých športovcov, ktorí cvičenia s vysokou intenzitou. Yamamoto® Nutrition používa iba originálny 100% CLUSTER DEXTRIN™ vyrobené v Japonsku.

Táto nová trieda produktov na báze sacharidových doplnkov, ktoré sú definované ako “polyméry glukózy” alebo vysoko rozvetvené cyklodextríny (HBCD), sú v ďalšom kroku evolučné pre rôzne produkty na trhu.

HBCD je polymér glukózy s ideálnymi vlastnosťami. Napríklad, priemerná molekulová hmotnosť 160.000 Da s veľmi nízkou osmolalitou. Práve preto je to najrýchlejšia forma sacharidov, ktorá prechádza tráviacim traktom a rýchlo sa vstrebáva, následne sa v pravidelných dávkach vylučuje do krvi, z čoho ťažia naše svaly. To všetko bez akejkoľvek gastrointestinálnej záťaže.

Balenie: 500g, Počet dávok v jednom balení: 16

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 4 odmerky (30g) do 250ml vody, či iného obľúbeného nápoja podľa vlastného výberu a užívajte raz denne po intenzívnom tréningu. Produkt môžete užívať tiež pred a počas fyzickej aktivity. Zvýšením objemu pridanej vody, znížite intenzitu chuti.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosah malých detí. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte na suchom mieste mimo zdrojov tepla a slnečného svetla.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Nutričné informácie

CitrÓn na 100g 3 odmerky (30g)
Energia 381Kcal / 1620KJ 114Kcal / 486KJ
Tuky 0g 0g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0g 0g
Sacharidy 95g 29g
z toho cukry 0g 0g
Bielkoviny 0g 0g
Soľ 0g 0g
Ingrediencie: vysoko rozvetvené cyklodextríny (Cluster Dextrin ™), aróma, činidlo proti spekaniu: oxid kremičitý, sladidlá: sukralóza, acesulfam K, farbivo: beta karotén

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader