GlycoBol® Performance

Táto nová trieda produktov na báze sacharidových doplnkov, ktoré sú definované ako „polyméry glukózy“ alebo vysoko rozvetvené cyklodextríny (HBCD). Najrýchlejšia forma sacharidov, ktorá prechádza tráviacim traktom a rýchlo sa vstrebáva, následne sa v pravidelných dávkach vylučuje do krvi, z čoho ťažia naše svaly. To všetko bez akejkoľvek gastrointestinálnej záťaže.

Yamamoto® Nutrition používa iba originálny 100% CLUSTER DEXTRIN™ vyrobené v Japonsku.

43,99

O produkte

Yamamoto Nutrition® GlycoBol® Performance

GlycoBol® Performance je výživový doplnok stravy pre osobitné účely. Je vhodný pre dospelých športovcov, ktorí cvičenia s vysokou intenzitou. Yamamoto® Nutrition používa iba originálny 100% CLUSTER DEXTRIN™ vyrobené v Japonsku.

Táto nová trieda produktov na báze sacharidových doplnkov, ktoré sú definované ako „polyméry glukózy“ alebo vysoko rozvetvené cyklodextríny (HBCD), sú v ďalšom kroku evolučné pre rôzne produkty na trhu.

HBCD je polymér glukózy s ideálnymi vlastnosťami. Napríklad, priemerná molekulová hmotnosť 160.000 Da s veľmi nízkou osmolalitou. Z tohto dôvodu ide o najrýchlejšiu formu sacharidov, ktorá prechádza tráviacim traktom a rýchlo sa vstrebáva, následne sa v pravidelných dávkach vylučuje do krvi, z čoho ťažia naše svaly. To všetko bez akejkoľvek gastrointestinálnej záťaže.

Balenie: 700g, Počet dávok v jednom balení: 14

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 7 odmerky (50g) do 300ml vody, či iného obľúbeného nápoja podľa vlastného výberu a užívajte jedenkrát denne pred, počas alebo po tréningu..

Nutričné informácie na 1 dávku (50g – 7 odmerky): Sacharidy 34g, L-leucín (Kyowa ™) 2,5g, L-izoleucínu (Kyowa ™) 1,25g, L-valín (Kyowa ™) 1,25 g, L-glutamín peptid 3g,L-taurín 1g, L-citrulín malát 2g, L-glycín 1g, L-fenylalanín 500mg, L-metionín 300mg, L-treonín 500mg, L-tryptofán 200mg, vitamín C 250mg (313% *), vitamín B6 3mg (214% *), vitamín B12 7mcg (280% *), horčík 57mg (15% *), draslík 300mg (15% *)

Zloženie: Vysoko rozvetvený cyklický dextrín (Cluster Dextrin®), glutamínový peptid (z pšenice), L-leucín, L-citrulín DL-malát, L-izoleucín, L-glycín, ochucovadlo, citrát draselný, L-treonín, L-fenylalanín, kyselina citrónová, citrát horečnatý, L-metionín, kyselina L-askorbová (vitamín C), L-tryptofán, sladidlá: acesulfam K, sukralóza; stabilizátory: estery sacharózy mastných kyselín, hydroxypropylmetylcelulóza; purpurový koncentrát prášku z mrkvovej šťavy, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), kyanokobalamín (vitamín B12).

* Kyowa Quality a logo KQ sú registrované ochranné známky spoločnosti Kyowa Hakko Bio Co., Ltd.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok obsahuje jednu zo zložiek uvedených v prílohe II nariadenia. (EÚ) č 1169/2011: obilniny obsahujúce lepok (pšenica).

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.