GlycoBol® ULTRA

Yamamoto Nutrition
> SKU: 4926266001857

GlycoBol® ULTRA je evolúcia GlycoBol-u. Najrýchlejšia forma sacharidov, ktorá prechádza tráviacim traktom a rýchlo sa vstrebáva, následne sa v pravidelných dávkach vylučuje do krvi, z čoho ťažia naše svaly. To všetko bez akejkoľvek gastrointestinálnej záťaže.

54,99

Na sklade

O produkte

Yamamoto® Nutrition GlycoBol® ULTRA

GlycoBol® ULTRA je výživový doplnok stravy vyrobený z revolučnej technológie ENO-1™ (prekurzor energie oxidu dusnatého) – inovatívny vzorec pre každého, kto hľadá nekompromisný špičkový produkt.

V roku 2014 bola spoločnosť Yamamoto® jednou z prvých firiem na svete a na trhu s výrobkom na báze glukózových polymérov – HBCD a ich dôležitosťou použitia v tréningoch. GlycoBol® sa stal jedným z najčastejšie kopírovaných produktov. Je to najrýchlejšia forma sacharidov, ktorá prechádza tráviacim traktom a rýchlo sa vstrebáva, následne sa v pravidelných dávkach vylučuje do krvi, z čoho ťažia naše svaly. To všetko bez akejkoľvek gastrointestinálnej záťaže.

Posilnení skúsenosťami s GlycoBol®, výskum a vývoj spoločnosti Yamamoto® formuloval nový spôsob myslenia o oxide dusnatom. 

ENO-1 ™ – prekurzor energie oxidu dusnatého – charakterizuje svoj úplne odlišný spôsob myslenia a stimulácie stimulácie oxidu dusnatého silnejším a dlhotrvajúcim spôsobom.

Balenie: 700g, Počet dávok v jednom balení: 14

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 4 odmerky (50g) do 350ml vody alebo iného obľúbeného nápoja a užite jedenkrát denne po tréningu. Najlepšie počas prvých 4 hodín, no najneskôr do 6 hodín po intenzívnom cvičení.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.