GlycoBol® ULTRA

Prekurzor energie oxidu dusnatého

Yamamoto Nutrition
> SKU: 4926266001857

GlycoBol® ULTRA je evolúcia GlycoBol-u. Najrýchlejšia forma sacharidov, ktorá prechádza tráviacim traktom a rýchlo sa vstrebáva, následne sa v pravidelných dávkach vylučuje do krvi, z čoho ťažia naše svaly. To všetko bez akejkoľvek gastrointestinálnej záťaže.

55,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition GlycoBol® ULTRA

GlycoBol® ULTRA je výživový doplnok stravy vyrobený z revolučnej technológie ENO-1™ (prekurzor energie oxidu dusnatého) – inovatívny vzorec pre každého, kto hľadá nekompromisný špičkový produkt.

V roku 2014 bola spoločnosť Yamamoto® jednou z prvých firiem na svete a na trhu s výrobkom na báze glukózových polymérov – HBCD a ich dôležitosťou použitia v tréningoch. GlycoBol® sa stal jedným z najčastejšie kopírovaných produktov. Je to najrýchlejšia forma sacharidov, ktorá prechádza tráviacim traktom a rýchlo sa vstrebáva, následne sa v pravidelných dávkach vylučuje do krvi, z čoho ťažia naše svaly. To všetko bez akejkoľvek gastrointestinálnej záťaže.

Posilnení skúsenosťami s GlycoBol®, výskum a vývoj spoločnosti Yamamoto® formuloval nový spôsob myslenia o oxide dusnatom. 

ENO-1 ™ – prekurzor energie oxidu dusnatého – charakterizuje svoj úplne odlišný spôsob myslenia a stimulácie stimulácie oxidu dusnatého silnejším a dlhotrvajúcim spôsobom.

Glycobol Ultra - Yamamoto Nutrition

Balenie: 700g, Počet dávok v jednom balení: 14

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 4 odmerky (50g) do 350 ml vody alebo iného obľúbeného nápoja a užite jedenkrát denne po tréningu. Najlepšie počas prvých 4 hodín, no najneskôr do 6 hodín po intenzívnom cvičení.

Nutričné informácie na 1 dávku (17,5g – 4 odmerky):

  • ENO-1 15,2 g [citrulín malát, ornitín aspartát, L-leucín (Kyowa Quality®), L-izoleucín (Kyowa Quality®), L-valín (Kyowa Quality®), taurín, L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®), L-fenylalanín L-glutatión redukovaný (Setria®), L-lyzín, L-histidín, L-tryptofán, L-metionín, L-treonín, draslík, horčík, vitamín B6, vitamín B12]

Zloženie: vysoko rozvetvené cyklodextríny (Cluster Dextrin ™), Yamamoto® ENO-1 [citrulín malát, ornitín aspartát, L-leucín (Kyowa Quality®), L-izoleucín (Kyowa Quality®), L-valín (Kyowa Quality®), taurín, L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®), L-fenylalanín, L-glutatión redukovaný (Setria), L-lyzín, L-histidín, L-tryptofán, L-metionín, L-treonín, draslík, horčík, vitamín B6, vitamín B12], príchute, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, sladidlá: acesulfám K, sukralóza; stabilizátor: sacharózové estery mastných kyselín, hydroxy-propyl-metylcelulóza; prášok z mrkvovej šťavy

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosah malých detí. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte na suchom mieste mimo zdrojov tepla a slnečného svetla.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader