Glycogen

Palivo pre svaly

Podpora svalov počas výkonu ako aj ich regenerácia po fyzickej záťaži.

Glycogen je na báze CLUSTER DEXTRIN™ a kokosovej vody, obohatený draslíkom, flavonoidmi a horčíkom. Je určený na podporu svalov počas intenzívnych a dlhodobých tréningov, pri ktorých klesá zásoba glykogénu.

Spoločnosť Yamamoto® vždy hľadá inovatívne prvky s preukázanou účinnosťou. Spojili niečo nové a zaujímavé, čo možno pridať k cyklodextrínom, a to WATTS’UP®, flavonoid odvodený od sladkého pomaranča.

32,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Glycogen

Glycogen je výživový doplnok na báze CLUSTER DEXTRIN™ a kokosovej vody, obohatený draslíkom, flavonoidmi a horčíkom. Je určený na podporu svalov počas intenzívnych a dlhodobých tréningov, pri ktorých klesá zásoba glykogénu.

Bol vyvinutý na báze novej generácie polymérov glukózy. Vzhľadom na ich veľmi nízku osmolaritu (látkovú koncentráciu častíc) ide o najrýchlejšiu formu sacharidov, ktoré sa v zažívacom trakte vstrebávajú do organizmu, a takmer okamžite sú našim svalom k dispozícii. Podporujú ich pri výkone ako aj bezprostredne po tréningu. Ide tým pádom o najefektívnejší spôsob podpory svalov počas fyzickej aktivity, bez nepríjemných zažívacích problémov, ktoré môžu ovplyvniť výkon športovca.

Spoločnosť Yamamoto® vždy hľadá inovatívne prvky s preukázanou účinnosťou. Spojili niečo nové a zaujímavé, čo možno pridať k cyklodextrínom, a to WATTS’UP®, flavonoid odvodený od sladkého pomaranča.

Glycogen - Yamamoto Nutrition

WATTS’UP® prichádza do popredia pre svoj trojitý účinok, ktorý sa dá oceniť vo všetkých druhoch športu, od sily až po vytrvalosť. Má schopnosť zvýšiť účinnosť a aktivitu mitochondrií, našej “bunkovej elektrárne”, ktorá následne vytvára viac ATP pri konštantných úrovniach kyslíka. Pomáha športovcovi vo svojom dlhšom a intenzívnejšom tréningu, zvyšuje výkon a zefektívňuje zotavenie. No a najzaujímavejšou vecou je, že to všetko je podporené klinickými štúdiami v prestížnom vedeckom časopise (Maastricht, The Netherlands, January 5th, 2018 Journal of Sports Science and Medicine).

Prášok z kokosovej vody sa môže považovať za skutočný zdroj elektrolytov s veľmi vysokou biologickou dostupnosťou. Jeho koncentrovaný obsah minerálnej soli, vrátane horčíka, draslíka a vápnika, pomáha maximálne hydratovať telo počas fyzickej aktivity bez toho, aby spôsoboval akékoľvek gastrointestinálne ťažkosti.

Balenie: 500 gramov, Počet dávok v jednom balení: 16

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 2 odmerky (30g) do 300ml vody a užite jedenkrát denne.

Poznámka: Aby sa prispelo k obnoveniu svalov po veľmi intenzívnom a/alebo dlhodobom tréningu, konzumujte sacharidy zo všetkých zdrojov pri celkovom príjme 4g na kg telesnej hmotnosti (napríklad u človeka s hmotnosťou 70kg je príjem 280g), počínajúc 4 hodiny po tréningu a ukončení najneskôr 6 hodín po tréningu. Pri tréningu primerane prijímajte tekutiny.

Nutričné informácie

  • na 30g (1dávka) : Energia 451kj/106kcal, Sacharidy 26g (z toho cukry 1,4g), Tuky 0g, Bielkoviny 0g, Soľ 0,3g, Sodík 118mg, Draslík 300mg (15%*), Horčík 56,3mg (15%*), Chlorid 182mg (23%*)
  • na 100g : Energia 1504kj/354kcal, Sacharidy 85g (z toho cukry 4,6g), Tuky 0g, Bielkoviny 0g, Soľ 1g, Sodík 393mg, Draslík 1000mg (50%*), Horčík 187,5mg (50%*), Chlorid 607mg (76%*)

* RI = referenčné príjmy

Ďalšie nutričné informácie na 30g: vysoko rozvetvený cyklický dextrín (Cluster Dextrin®) 25g, Kokosová voda 1000mg, WATT’S UP® 450mg

Zloženie: vysoko rozvetvený cyklický dextrín (Cluster Dextrin®), kyselina: kyselina citrónová, lyofilizovaná kokosová voda (Cocos nucifera L, ovocie), citrát draselný, WATT’S UP® (flavonoidy z Citrus sinensis (L.) Osbeck, ovocie), citrát horečnatý, chlorid sodný, činidlo proti spekaniu: oxid kremičitý, farbivo: karoteny, sladidlo: sukralóza.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II. Neobsahuje lepok.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Neužívajte dlhšie bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader