Goji

Ovocie dlhovekosti

Goji, ovocie dlhovekosti, ktoré je bohaté na antioxidanty. Obsahuje vitamín A, C, E, všetky vitamíny B, minerálne soli, osemnásť rôznych aminokyselín, steroly a rastlinné mastné kyseliny, flavonoidy a karotenoidy, dvadsaťjeden stopových prvkov ako vápnik, selén, železo, fosfor a ďalšie.

5,99

O produkte

Yamamoto® Research Goji

Goji je výživový doplnok stravy, ktorý obsahuje extrakt z ovocia Goji.

Kustovnica čínska, alebo Goji je ker, ktorý dorastá do výšky dva metre, a jej plody sa podobajú na šípky, sú oválne a dlhé asi 2,5 centimetra. Chutia ako sušené hrozienka alebo brusnice.

Goji je tiež označované ako “ovocie dlhovekosti”. Čínske ovocie, ktoré je bohaté na antioxidanty. Obsahuje vitamín A, C, E, všetky vitamíny B, minerálne soli, osemnásť rôznych aminokyselín, steroly a rastlinné mastné kyseliny, flavonoidy a karotenoidy, dvadsaťjeden stopových prvkov ako vápnik, selén, železo, fosfor a ďalšie.

Stimuluje tvorbu bielych a červených krviniek. Chráni pečeňové bunky proti viacerým chemickým látkam a blahodarne pôsobí na činnosť čriev. Efektívne zlepšuje metabolizmus tukov a posilňuje imunitný systém.

Goji - Yamamoto Research

Goji je v skutočnosti jedným z najbohatších antioxidačných plodov na svete, s veľmi vysokou hodnotou “Orac – Antioxidačné hodnoty potravín a nápojov”, a preto v medicíne patrí medzi najcennejšie super plody proti starnutiu.

Vzhľadom na prítomnosť betaínu a selénu sa plody Goji neodporúčajú pre tehotné a dojčiace ženy.

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 kapsulu:

  • extrakt z Goji 200 mg (z toho polysacharidy 80 mg)

Zloženie: Goji (Lycium barbarum L.) ovocie – z toho 40% polysacharidov, objemové činidlá: celulóza, fosforečnan vápenatý; želatína, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín, farbivo: E171.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader