HMB 1000

HMB 1000 obsahuje látku beta-hydroxy-beta-methylbutytrát vápnika, ktorá sa v ľudskom tele tvorí z aminokyseliny leucín. Je dobre známa medzi profesionálnymi kulturistami, ktorí ju používajú mnoho rokov.

Chráni svalovú hmotu, podporuje jej rast, znižuje krvný tlak a redukuje telesný tuk.

10,99

Na sklade

O produkte

Yamamoto® Nutrition HMB 1000

HMB 1000 je výživový doplnok stravy pre osobitné výživové účely. Ide o látku beta-hydroxy-beta-methylbutytrát vápnika, ktorá sa v ľudskom tele tvorí z aminokyseliny leucín. Je dobre známa medzi profesionálnymi kulturistami, ktorí ju používajú mnoho rokov.

Chráni svalovú hmotu, podporuje jej rast, znižuje krvný tlak a redukuje telesný tuk. Vďaka forme tabliet, výrobok sa dá ľahko dávkovať.

Balenie: 90 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 45

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 2 tablety denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom počas jedla, pred alebo bezprostredne po tréningu.

Nutričné informácie na 1 dávku (2 tablety): β-hydroxy- β-methyl-butyrate (HMB) 2000mg

Zloženie: beta-hydroxy beta-metyl butyrát vápnika (HMB), plnidlo: mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúce látky: oxid kremičitý a stearát horečnatý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II. Neobsahuje lepok.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.