HMB 1000

Chráni svalovú hmotu

HMB 1000 obsahuje látku beta-hydroxy-beta-methylbutytrát vápnika, ktorá chráni svalovú hmotu, podporuje jej rast, znižuje krvný tlak a redukuje telesný tuk.

10,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition HMB 1000

HMB 1000 je výživový doplnok stravy s obsahom látky beta-hydroxy-beta-methylbutytrát vápnika, ktorá sa v ľudskom tele tvorí z aminokyseliny leucín. Táto látka je obľúbená medzi profesionálnymi kulturistami, ktorí ju používajú už mnoho rokov.

Je známe, že aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA), ako napríklad leucín, izoleucín a valín, tvoria jednu tretinu svalového proteínu. Avšak najviac leucín zohráva svoju úlohu v metabolizme, homeostáze, regenerácii po cvičení a pôsobení inzulínu. Leucín má schopnosť metabolizovať sa na a-ketoizokaprát (KIC) alebo beta-hydroxy-beta-metylbutyrát (HMB), o ktorých sa predpokladá, že vyvolávajú antikatabolické, anabolické a lipolytické účinky.

Chráni svalovú hmotu, podporuje jej rast, znižuje krvný tlak a redukuje telesný tuk.

Balenie: 90 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 45

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 2 tablety denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom počas jedla, pred alebo bezprostredne po tréningu.

Nutričné informácie na 1 dávku (2 tablety):

  • β-hydroxy- β-methyl-butyrate (HMB) 2000 mg

Zloženie: beta-hydroxy beta-metylbutyrát vápnika (HMB), plnidlo: mikrokryštalická celulóza, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý a stearát horečnatý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader