Imugen®

Proti nádche a prechladnutiu

Yamamoto Research
> SKU: 4926266001499

Imugen® s patentovanou formou Ǝkina3® podporuje prirodzenú obranyschopnosť tela a funkčnosť dýchacích ciest. Účinná prevencia proti nádche a prechladnutiu.

Balenie: 30 tabliet
  • Imugen FORTE - Yamamoto Nutrition
  • Imugen - Yamamoto Nutrition

8,99

O produkte

Yamamoto® Research Imugen®

Imugen® je výživový doplnok stravy s extraktmi z rastliny Echinacea, vitamínom C a zinku.

Echinacea (Echinacea angustifolia) je bylina zo Spojených štátov, ktorá sa vyznačuje najmä kvetom ako sedmokrásky a tenkými lístkami červeno-fialovej farby. Táto rastlina sa zdá byť schopná posilniť imunitný systém. Stimuluje účinnosť aj počet niektorých z jej kľúčových prvkov, ako sú protilátky, T-bunky a makrofágy, reálnych vojakov proti infekcii. Hlavné terapeutické vlastnosti Echinacey, ktoré oprávňujú jej použitie v prevencii a liečbe sezónneho ochorenia sú spôsobené stimulujúcim účinkom imunitnej obrany. A to prostredníctvom zvýšenia počtu a aktivity bielych krviniek, prvkov prítomných v krvi, ktoré absorbujú a ničia patogénne mikroorganizmy.

Ǝkina3®, patentovaný výrobok, ktorý podporuje prirodzenú obranyschopnosť tela a funkčnosť dýchacích ciest. Pozostáva z troch rôznych foriem: Echinacea – korene a nadzemné časti Echinacea purpurea L. Moench, korene a nadzemné časti Echinacea pallida Nutt a korene Echinacea angustifolia DC, ktoré zaručujú oveľa komplexnejší a výkonnejší rastlinný komplex.

Imugen - Yamamoto Nutrition

Vitamín C a zinok prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému a chránia bunky pred oxidačným stresom. Naviac zinok prispieva k normálnej kognitívnej funkcii, zatiaľ čo vitamín C pomáha pri znižovaní únavy.

Balenie: 30 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1 tabletu raz denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 tabletu:

  • Vitamín C 500 mg (625% *)
  • Zmes extraktov z echinacey (Ǝkina3®) 100 mg
  • Zinok 10 mg (100% *)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: Kyselina L-askorbová (vitamín C – stabilizátor: hydroxy-propyl-metylcelulóza), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, zmes extraktov Echinacea Ǝkina3 (Echinacea purpurea L. Moench) koreňové a nadzemné časti, Echinacea (Echinacea pallida Nutt.) koreňové a nadzemné časti, Echinacea (Echinacea angustifolia DC.) koreň), glukonát zinočnatý, činidlá proti spekaniu: mastné kyseliny, horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader