Imugen® FORTE

Imunita z prírody

Yamamoto Research
> SKU: 4926266003851

Imugen® FORTE na báze šťavy z rastlinných extraktov a zloženie ako Baza čierna, Echinacea, Astragalus a šípová ruža skvele podáva pomocnú ruku pri ochrane imunitného systému.

Balenie: 10 vialiek
  • Imugen FORTE - Yamamoto Nutrition
  • Imugen - Yamamoto Nutrition

24,90

O produkte

Yamamoto® Research Imugen® FORTE

Imugen® FORTE je výživový doplnok stravy v tekutej forme na báze šťavy z rastlinných extraktov so zinkom, vitamínom D a vitamínom C.

Baza, echinacea a astragalus pomáhajú prirodzenej obrane tela, zatiaľ čo šípová ruža má podporný a regeneračný účinok s antioxidačnými vlastnosťami. Zinok, vitamín D a vitamín C prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.

Balenie: 10 vialiek, Počet dávok v jednom balení: 10

Odporúčané dávkovanie: Užite 1 vialku (10ml) denne. Pred použitím pretrepte.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 vialku):

  • Šťava z bazy čiernej 300 mg
  • Suchý extrakt zo šípkových ruží 285 mg
  • Celkový obsah vitamínu C 200 mg (250%*)
  • Suché extrakty z Echinacey 200 mg (z toho polysacharidy 30 mg, z toho polyfenoly 5,4 mg, z toho alkylamidy 0,43 mg)
  • Suchý extrakt z koreňa Astragalus 50 mg (z toho polysacharidy 35 mg)
  • Zinok 8 mg (80% *)
  • Vitamín D 5 ug (100% *)

*RI = referenčný príjem

Zloženie: voda, fruktóza, koncentrovaná šťava z bazy čiernej (Sambucus nigra L.), ovocie, vitamín C [extrakt zo šípkových ruží (Rosa canina L.)]. titrovaný s obsahom vitamínu C, kyselina L-askorbová], suché extrakty z echinacea (Echinacea purpurea (L.) koreň a nadzemné časti z Moench, Echinacea pallida (Nutt.) koreňové a nadzemné časti, Echinacea angustifolia DC, koreň) 15% polysacharidov, 2,7% polyfenoly, 0,2% echinakozidy, 0,2% alkylamidy], antioxidant: kyselina L-askorbová; suchý extrakt z koreňa Astragalus (Astragalus membranaceus Moench) 70% polysacharidov, zinok L-pidolate, aróma, konzervačné látky: sorbát draselný, benzoát sodný; zahusťovadlo: xantánová guma; vitamín D (cholekalciferol), sladidlo: sukralóza.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu detí do troch rokov. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte na suchom mieste mimo zdrojov tepla a slnečného svetla.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

preloader