Innevitil®

Krása v každom veku

Yamamoto Research
> SKU: 4926266002175

Innevitil® je najmodernejší výživový doplnok  v oblasti “anti-aging”, pri vývoji ktorého sa vedci zameriavali na najúčinnejšie prostriedky na výživu pokožky zvnútra, čo má za následok účinnejšie vyhladzovanie vrások i regeneráciu pleti.

45,99

O produkte

Yamamoto® Research Innevitil®

INNEVITIL® spája bioaktívne zložky pre lepšiu hydratáciu pokožky, zníženie hĺbky vrások a zvýšenie elasticity. V každej fľaštičke je Setria® L-Glutathion – dostatočne preskúmaná forma glutatiónu.

Dajte pokožke lásku a pozornosť, ktorú si zaslúži

Prírodné zásoby glutatiónu sa s vekom znižujú, čo dáva voľným radikálom a iným toxínom príležitosť poškodiť pokožku. Setria®, spolu s ďalšími výkonnými prísadami v INNEVITIL®, je navrhnutá tak, aby zlepšila lesk a pevnosť pokožky, a zároveň poskytovala antioxidačnú podporu zvnútra.

Glutatión, nájdený prakticky v každej bunke tela, hrá dôležitú úlohu pri syntéze bielkovín, syntéze a oprave DNA, funkcii enzýmov, transportu a dozrievaní buniek. Optimálne hladiny glutatiónu sa spájajú s fyzickým a duševným zdravím.

Innevitil® je najmodernejší výživový doplnok v oblasti “anti-aging”

Okrem toho INNEVITIL® obsahuje Verisol®, zmes štyroch kolagénových peptidov, ktoré veľmi dobre fungujú spoločne so Setria® – pevnú a hydratujúcu pleť. Tento morský kolagén má vysokú mieru nasiakavosti, ktorá dodáva pokožke väčšiu odolnosť a pevnosť. Každá fľaštička s obsahom 60 ml tiež poskytuje prvky ako koenzým Q10, resveratrol, vitamín C a vitamín E, ktoré ďalej posilňujú obranyschopnosť pred oxidačným stresom, fotografickým pôsobením a škodlivými účinkami UV žiarenia.

Innevitil® - Yamamoto Research

Balenie: 15 x 60ml, Počet dávok v jednom balení: 15

Odporúčané dávkovanie: Vypite 1 fľaštičku (60 ml) jedenkrát denne. Pred použitím dobre pretrepte.

Nutričné informácie na 1 dávku (60ml):

  • Hydrolyzovaný kolagén (Verisol®) 2,5 mg
  • Redukovaný L-glutathion (Setria®) 200 mg
  • Extrakt z Centella (Pupočník ázijský) 150 mg
  • Kyselina hyalurónová 87 mg
  • Koenzým Q10 45 ug
  • Vitamín E 15 mg (125%*)
  • Vitamín C 100 mg (125%*)
  • Zinok 3 mg (30%*)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: voda, fruktóza, Verisol® (hydrolyzovaný kolagén), koncentrovaná čučoriedková šťava, aróma, redukovaný L-glutathion (Setria®), Pupočník ázijský (Centella asiatica (L.) Urb.) sušený extrakt z nadzemnej časti titrovaný s 2% obsahom celkových derivátov triterpénu, kyselina L-askorbová (vitamín C), konzervačné látky: sorban draselný, kyseliny: kyselina citrónová, kyselina jablčná, hyaluronát sodný, D-alfa-tokoferylacetát (vitamín E), citrát zinočnatý, sladidlo: sukralóza, koenzým Q10 (koenzým Q10, stabilizátory: hydroxy-propyl-celulóza, sacharózové estery mastných kyselín)

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosah malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo zdrojov tepla a slnečného svetla. Po použití dôkladne zatvorte.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader