Insulomin-R®

Efektívny GDA

Yamamoto Nutrition
> SKU: 4926266002137

Je najinovatívnejší a najkomplexnejší, ale predovšetkým efektívny GDA (Glucose Disposal Agent), ktorý využíva sacharidovú stravu na budovanie nových svalov a napomáha procesom termogenézy.

Zlepšuje fázu regenerácie a zefektívňuje fázu budovania svalov, ktorá je veľmi často náchylná na prebytok sacharidov a zlé využitie v tele – transformácia a hromadenie tukového tkaniva.

25,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Insulomin-R®

Insulomin-R® je výživový doplnok stravy z rastlinných extraktov (berberis, horký melón, gymnema, čínska škorica), chrómu a kyseliny R-alfa-lipoovej.

Je najinovatívnejší a najkomplexnejší, ale predovšetkým efektívny GDA (Glucose Disposal Agent), ktorý využíva sacharidovú stravu na budovanie nových svalov a napomáha procesom termogenézy.

Skutočný “GDA” využije všetky svoje prvky na to, aby uvoľnil inzulín z pankreasu počas konzumácie jedla bohatého na sacharidy. Následne ich vhodne sprevádza smerom k svalovej bunke a zaručí aby boli “dobre prijaté”. Zlepší sa fáza regenerácie a zefektívni sa fáza budovania svalov, ktorá je veľmi často náchylná na prebytok sacharidov a zlé využitie v tele – transformácia a hromadenie tukového tkaniva.

Flex Lewis Yamamoto Insulomin-R

Balenie: 60 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Užívajte až 2 tablety denne s vodou, najlepšie po hlavnom jedle.

Nutričné informácie na 1 dávku (2 tablety):

  • Berberis extrakt 500 mg (z toho 425 mg berberínu)
  • Extrakt z horkého melóna 500 mg (z toho 2,5 mg karantínu)
  • Extrakt z rastliny gymnema 500 mg (z toho 125mg kyselina gymnemová)
  • Extrakt zo škorice 300mg (z toho 60 mg polyfenoly)
  • Kyselina R-alfa-lipoová 300 mg
  • Chróm 200 ug.

Zloženie: objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý, berberín (Berberis aristata DC.) kôra titrovaná s 85% obsahom berberínu, horký melón (Momordica charantia L.) ovocie titrované s 85% obsahom 0,5% karantínu, gymnema [Gymnema sylvestre (Retz) R.Br.] listy titrované s 25% obsahom kyseliny gymnemovej, kyselina R-alfa-lipoová, škorica [Cinnamomum cassia (Nees & T.Nees) J.Presl] kôra titrovaná s 20% obsahom polyfenolov, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; chróm pikolinát.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Ak užívate hypoglykemické lieky, poraďte sa so svojím lekárom pred použitím doplnku výživy. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader