Joint SUPPORT

Kĺbová výživa pre bojové športy

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266002977

Joint SUPPORT je užitočným doplnkom, ktorý pôsobí najmä na kĺby. Obsiahnuté látky, teda glukozamín, metylsulfonylmetán a chondroitín-sulfát, počas určitého časového obdobia pomáhajú zlepšiť mazanie kĺbov, zlepšiť ich zdravie a mobilitu.

23,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Joint SUPPORT

Joint SUPPORT je výživový doplnok stravy s glukozamínom, MSM, chondroitín-sulfátom a rastlinnými extraktmi.

Kĺby, najmä pri bojových športoch, musia byť zvlášť dostatočne vyživované, mazané a v dobrej kondícii kvôli častej vysokej záťaži. Obsiahnuté látky, teda glukozamín, metylsulfonylmetán a chondroitín-sulfát, počas určitého časového obdobia pomáhajú zlepšiť mazanie kĺbov, zlepšiť ich zdravie a mobilitu. Vďaka prítomnosti rastlinných extraktov kurkumy a zázvoru, ktoré sú známe svojimi vynikajúcimi protizápalovými vlastnosťami, dochádza k znižovaniu ťahovej záťaže.

Balenie: 60 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 20

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 3 tablety s vodou jedenkrát denne.

Nutričné informácie na 1 dávku (3 tablety):

  • Glukozamín 500 mg
  • MSM 500 mg
  • Chondroitín sulfát 400 mg
  • Kurkuma 350 mg (z toho kurkuminoidy 332 mg)
  • Zázvor 100 mg (z toho gingeroly 5 mg)
  • Čierne korenie 4 mg (z toho piperín 3,8 mg)

Zloženie: plnidlá: mikrokryštalická celulóza, fosforečnany vápenaté, glukozamín D-sulfát 2 KCl (z kôrovcov), metylsulfonylmetán (MSM), chondroitín sulfát (z rýb), kurkuma (Curcuma longa L.) koreň extrakt 95% kurkuminoidov (kurkumín), zázvor (Zingiber officinalis Rosc.) výťažok z odrezkov 5% gingeroly, činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý, stabilizátor: polyvinylpyrolidón, čierne korenie (Piper nigrum L.) extrakt 95% piperínu

Upozornenie pre alergikov: Výrobok obsahuje dve zložky uvedené v prílohe II nariadenia. (EÚ) č. 1169/2011: kôrovce a produkty na báze kôrovcov, ryby a výrobky z rýb.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Neužívajte dlhšie bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader