Kamikaze

Predtréningovka pre profesionálov

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266001758

Predtréningová pumpa z ingrediencií tej najvyššej kvality a čistoty a pomáha maximalizovať výkon počas tréningu. Aj vedecká štúdia ukázala, ako silná je jeho účinnosť.

Kamikaze je pred-tréningový vzorec pre každého, kto chce viac … oveľa viac!

44,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Kamikaze 400g

Kamikaze je pred-tréningový výživový doplnok stravy vyrobený z revolučnej technológie CNOP-1 ™.

CNOP-1™ – Concentrated Nitric Oxide Precursor – sa vyznačuje svojím odlišným prístupom ku koncepcii podpory stimulácie oxidu dusnatého efektívnejším a dlhšie trvajúcim spôsobom.

Tento produkt je vyrobený z ingrediencií tej najvyššej kvality a čistoty a pomáha maximalizovať výkon počas tréningu. Aj vedecká štúdia ukázala, ako silná je jeho účinnosť.

Kamikaze je pred-tréningový vzorec pre každého, kto chce viac … oveľa viac!

Pri vývoji Kamikaze sa vedci Yamamoto® sústredili na mechanizmy oxidu dusnatého. Zlepšením tohto mechanizmu by mohli získať úžasné výhody, ako z hľadiska rastu tak aj regenerácie.

Balenie: 400 g, Počet dávok v jednom balení: 22

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 1 odmerka (17,5 g) do 200 ml vody, užite jedenkrát denne.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 odmerka – 17,5g):

  • CNOP-1 15,4 g
      • [L-citrulín, kreatín (Creapure ®), L-leucín (KyowaQuality®), L-izoleucín (KyowaQuality®), L-valín (KyowaQuality®), beta-alanín, taurín, L-tyrozín, redukovaný L-glutatión (Setria®), kofeín]

Zloženie: CNOP-1 [L-citrulín, kreatín monohydrát, L-leucín, beta-alanín, L-izoleucín, L-valín, taurín, L-tyrozín, redukovaný L-glutatión, bezvodý kofein], regulátor kyslosti: kyselina citrónová, príchute, stabilizátory : estery sacharózy a mastných kyselín, hydroxy-propyl-metylcelulóza, činidlo proti spekaniu: oxid kremičitý, sladidlá: sukralóza, acesulfam K; farbivo: karotény

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neprekračujte dennú dávku 400mg kofeínu zo všetkých zdrojov. Nepoužívať pred spaním a vyhnite sa konzumácii alkoholu. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader