Kre-ALKALYN® PERFORMANCE

Pufrovaný kreatín monohydrát

Yamamoto Nutrition
> SKU: 4926266001376
(1 recenzia zákazníka)

Jediný svojho druhu a skutočná sila spočíva v jeho zložení!

Kre-Alkalyn® je jedným z najmodernejších foriem kreatínu na trhu v dnešnej dobe. Vzhľadom k svojej vysokej hodnote pH. Výrazné nasýtenie vašich svalov kreatínom. Nespôsobuje nadúvanie, bolesti žalúdka a ani konverziu kreatínu na kreatinín pred dosiahnutím tkaniva kostrového svalstva.

35,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Kre-Alkalyn® PERFORMANCE

Kre-Alkalyn® je výkonný výživový doplnok vyrobený na báze pufrovaneho kreatínu Kre-Alkalyn®, rastlinných výťažkov a ďalších nutričných faktorov.

Obsahuje kakaový extrakt a zelenú kávu, ktorá pôsobí ako tonikum a podporuje metabolizmus.

Je jedným z najmodernejších foriem kreatínu na trhu v dnešnej dobe. Vzhľadom k svojej vysokej hodnote pH. Kre-Alkalyn® je prepustený do svalov s maximálnou silou, čo vám umožní dosiahnuť vynikajúce výsledky a vyššiu úroveň produkcie ATP.  Nevyžaduje plniacu fázu a nespôsobuje žiadne z nepríjemných vedľajších účinkov, ako je to u iných foriem kreatínu.

Kre-Alkalyn® PERFORMANCE je jediný svojho druhu a skutočná sila spočíva v jeho zložení!

Dosiahnete výrazné nasýtenie vašich svalov kreatínom. Nespôsobuje nadúvanie, bolesti žalúdka a ani konverziu kreatínu na kreatinín pred dosiahnutím tkaniva kostrového svalstva. YAMAMOTO® Nutrition je jediná spoločnosť na svete, ktorá kombinuje týchto päť ingrediencií!

Balenie: 120 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 120

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula raz denne s pohárom vody, najlepšie ráno po raňajkách

Nutričné informácie na 1 kapsulu:

  • Pufrovaný kreatín monohydrát (Kre-Alkalyn® pH Corrected® Kreatín) 500 mg (z toho kreatín 440 mg)
  • L-tyrozín 200 mg
  • Kakao 65 mg (z toho 6% teobromín 3,9 mg)
  • Zelená káva 60 mg (z toho 70% kyselina chlorogenová 42 mg)
  • Kofeín 60 mg

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: pufrovaný kreatín monohydrát (Kre-Alkalyn® pH Corrected® Kreatín), L-tyrozín, kapsula (želatína), kakao (Theobroma cacao L.), suchý extrakt z toho 6% teobromín, zelená káva (Coffea arabica L.) sušené semená extrakt 70% kyselina chlorogenová, bezvodný kofeín, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; farbivo: oxid titaničitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nie je vhodné pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy. Neprekračujte denný príjem 400 mg kofeínu (všetky zdroje). Nepoužívajte pred spaním. Vyhnite sa konzumácii alkoholu. Ak máte  kardiovaskulárne problémy, pred použitím sa poraďte s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Review (1)

4.0
0
1
0
0
0
  1. Tomáš Ďurech

    Kvalita

preloader