Kre-ALKALYN®

Pufrovaný kreatín monohydrát

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266001284

Kre-Alkalyn® je jedným z najmodernejších foriem kreatínu na trhu v dnešnej dobe. Vzhľadom k svojej vysokej hodnote pH.

Výrazné nasýtenie vašich svalov kreatínom. Nespôsobuje nadúvanie, bolesti žalúdka a ani konverziu kreatínu na kreatinín pred dosiahnutím tkaniva kostrového svalstva.

55,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Kre-ALKALYN®

Kre-Alkalyn® je výkonný výživový doplnok stravy vyrobený z drveného kreatínu monohydrát (Kre-Alkalyn® pH Corrected Creatine®).

Je jedným z najmodernejších foriem kreatínu na trhu v dnešnej dobe. Vzhľadom k svojej vysokej hodnote pH. Kre-Alkalyn® je prepustený do svalov s maximálnou silou, čo vám umožní dosiahnuť vynikajúce výsledky a vyššiu úroveň produkcie ATP.  Nevyžaduje plniacu fázu a nespôsobuje žiadne z nepríjemných vedľajších účinkov, ako je to u iných foriem kreatínu.

S Kre-Alkalyn® dosiahnete výrazné nasýtenie vašich svalov kreatínom. Nespôsobuje nadúvanie, bolesti žalúdka a ani konverziu kreatínu na kreatinín pred dosiahnutím tkaniva kostrového svalstva.

Balenie: 240 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 60

Odporúčané dávkovanie: 4 kapsule raz denne s pohárom vody

Nutričné informácie na 4 kapsule:

  • Pufrovaný kreatín monohydrát (Kre-Alkalyn® pH Corrected®) 3000 mg (z toho kreatín 2640 mg)

Zloženie: pufrovaný kreatín monohydrát (Kre-Alkalyn® pH Corrected®), kapsula (želatína), činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; farbivo: oxid titaničitý

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader