Krill OIL

Olej z antarktického planktónu

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266001246

Krill OIL je vyrobený z antarktického planktónu bohatého na esenciálne omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA. Zlepšuje kognitívne funkcie, pôsobí pozitívne na nervový systém, zvyšuje schopnosť sústrediť sa, učiť sa a optimalizovať pamäť.

31,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Krill OIL

Krill OIL je výživový doplnok stravy vyrobený z antarktického planktónu bohatého na esenciálne omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA.

Zlepšuje kognitívne funkcie, pôsobí pozitívne na nervový systém, zvyšuje schopnosť sústrediť sa, učiť sa a optimalizovať pamäť. Má tiež protizápalový potenciál pre rôzne kožné stavy, ako je akné, vyrážky, začervenanie, podráždenie a opuch.

EPA a DHA mastné kyseliny prispievajú k normálnej srdcovej funkcii (priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA). Naviac DHA prispieva k udržaniu normálnej funkcie mozgu a zraku.

Jediná dávka Krill OIL obsahu 1500 mg oleja z antarktického planktónu spolu s 540 ug astaxantínu (prírodný antioxidant)!

Balenie: 90 gélových kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 3 kapsuly denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom, najlepšie počas hlavného jedla.

Nutričné informácie na 1 dávku (3 gélové kapsule):

  • Olej z antarktického planktónu 1500 mg (z toho Omega-3 324 mg – EPA 162mg – DHA 88 mg)
  • Astaxantín 540 ug

Zloženie: extrakt lipidov z kôrovcov antarktického planktónu (Euphausia superba), kapsle (želatína), zvlhčovadlo: glycerol, zahusťovadlo: sorbitol.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok obsahuje jednu zložku uvedenú v prílohe II nariadenia. (EÚ) č. 1169/2011: kôrovce a produkty na báze kôrovcov.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader