L-tirosina

Aminokyselina tyrozín

Yamamoto Research
> SKU: 4926266003059

L-Tyrozín je semiesenciálna aminokyselina, ktorú si za istých okolností vie vyrobiť naše telo aj samo. Medzi jej účinky patrí napr. potlačenie chuti do jedla.

13,90

O produkte

Yamamoto® Research L-tirosina

L-tirosina je výživový doplnok stravy, ktorý vám poskytne 500 mg tyrozínu v jednej dávke.

Aminokyselina L-Tyrozín patrí medzi semiesenciálne aminokyseliny, čo znamená, že si ju za istých okolností vie vyrobiť naše telo aj samo, no je odkázané aj na jej príjem z externých zdrojov. Medzi jej účinky patrí napr. potlačenie chuti do jedla.

Tyrozín je prekurzorom pre biosyntézu hormónov: adrenalínu, noradrenalínu, tyroxínu a trijódtyronínu, zároveň pre biosyntézu melanínov a neurotransmiterov – dopamínu a biochrómu.

L-tirosina - Yamamoto Research

Balenie: 30 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 tabletu jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 tabletu:

  • L-tyrozín 500 mg

Zloženie: L-tyrozín, objemové činidlá: fosforečnan vápenatý, celulóza; činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte pri tehotenstve a dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader