Lactomel®

Probiotiká

Yamamoto Research
> SKU: 4926266003158

Lactomel® s obsahom výťažku z jabĺk a baktérie kyseliny mliečnej Lactobacillus reuteri – probiotiká – živé organizmy – blahodárne pôsobia na črevnú mikroflóru.

24,90

O produkte

Yamamoto® Research Lactomel®

Výživový doplnok stravy, ktorý obsahuje výťažok z jablka a baktérie kyseliny mliečnej Lactobacillus reuteri.

Lactobacillus Reuteri je jednou z najviac študovaných a vysoko účinných baktérií, ktorá sa bežne nachádza v črevnej sliznici u novorodencov, a to už od prvých hodín života. Je súčasťou dôležitej imunitnej podpory prenášanej z matky na dieťa. Ide o prvú ochrannú funkciu, ktorá pôsobí proti zápalovým procesom v čreve. Nie je náhodou, že v dnešnej dobe sa osvedčila ako jedna z najbezpečnejších probiotických kmeňov používaných v oblasti pediatrie. Nielenže sa využíva pre svoje výhody ako probiotikum, ale aj v prípadoch dráždivých plynných kolík, ktoré často postihujú novorodencov, najmä tých, ktorí sú kŕmení umelým mliekom.

Lactomel - Yamamoto Research

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 kapsulu:

  • extrakt z jabĺk 500 mg
  • Lactobacillus reuteri 3×109 CFU *

* CFU: jednotky tvoriace kolónie

Zloženie: suchý extrakt z jabĺk (Malus pumila Mill.) ovocie, glazúrovacie činidlo: hydroxypropyl-metyl-celulóza; kukuričný škrob, Lactobacillus reuteri PBS072 (DSM 25175), objemové činidlá: celulóza, di-fosforečnan vápenatý; činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; farbivo: E171.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader