Levoris®

Ideálny proti nadúvaniu

Yamamoto Research
> SKU: 4926266002014

Levoris® je ideálny proti nadúvaniu. Ide o regulátor gastrointestinálnej motility a eliminácia plynov. Má zmäkčujúce a upokojujúce účinky na tráviaci systém, znižuje nadmerné postprandiálne nadúvanie.

17,99

O produkte

Yamamoto® Research Levoris®

Levoris® je výživový doplnok stravy na báze aktívneho rastlinného uhlia a rastlinných extraktov, indikovaných pre pohodu gastrointestinálneho systému.

Ide regulátor gastrointestinálnej motility a eliminácia plynov, má zmäkčujúce a upokojujúce účinky (tráviaci systém), znižuje nadmerné postprandiálne nadúvanie. V skutočnosti produkt obsahuje sladký fenikel, zelený aníz, harmanček a mätu, ktoré prispievajú k pravidelnej gastrointestinálnej motilite a eliminácii plynov a tráviacej funkcii. Okrem toho má harmanček tlmivý a upokojujúci účinok na tráviaci systém, kým fenikel prispieva k odvodneniu (strate telesných tekutín).

Levoris tiež nájdete 1 g dennej dávky aktívneho uhlia, čo prispieva k zníženiu nadmernej postprandiálnej plynatosti (priaznivý účinok sa dosiahne pri príjme 1g najmenej 30 minút pred jedlom a 1g bezprostredne po jedle)

Levoris - Yamamoto Research

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 6

Odporúčané dávkovanie: Užívajte s vodou 5 kapsúl denne.

Nutričné informácie na 5 kapsúl:

  • Aktívne uhlie 1 g
  • Sladký feniklový extrakt 250 mg (z toho éterický olej 1,25 mg)
  • Extrakt zo zeleného anýzu 250 mg
  • Extrakt z harmančeka 250 mg
  • Mäta pieporná 250 mg
  • Alfa-galaktozidáza 16,7 mg

Zloženie: aktívne rastlinné uhlie, kapsula (želatína), sladký fenikel (Foeniculum vulgare Mill.) suchý extrakt z ovocia, titrovaný v 0,5% éterickom oleji, extrakt z ovocia zeleného anízu (Pimpinella anisum L.), harmanček (Matricaria chamomilla L.) sušený výťažok kvetiny z čerstvej rastliny, mäta pieporná (Mentha x piperita L.) extrakt zo sušených listov, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín, alfa-galaktozidáza (501 GalU /16,7mg enzýmu).

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote. Chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred teplom.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader