Lipoic-CR

Kyselina alfa-lipoová + Chróm

Yamamoto Nutrition
> SKU: 4926266001239

Lipoic-CR je kombinácia kyseliny alfa-lipoovej (ALA) a chrómu pikolinátu, ktorá dokáže pomôcť pri udržiavaní hladiny cukru v krvi, tým že zlepšuje spôsob akým naše telo využíva inzulín. Okrem toho zmierňuje pocity hladu.

16,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Lipoic-CR

Lipoic-CR je výživový doplnok stravy s obsahom kyseliny alfa-lipoovej (ALA). Tiež obsahuje chróm, ktorý je schopný udržať zdravý metabolizmus a normálnu hladinu glukózy v krvi.

Kyselina lipoová sa nachádza v každej bunke ľudského tela. Dokáže pomôcť organizmu meniť glukózu na energiu pre naše telo. Najdôležitejšou úlohou ALA v našom tele je boj proti voľným radikálom. Ako iné antioxidanty, aj ALA dokáže spomaliť degradáciu buniek, čo je jednou z hlavných príčin mnohých chorôb. Taktiež pomáha obnoviť hladiny vitamínov ako C a E.

Benefity kyseliny lipoovej:

  • prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi (priaznivý účinok dosiahnete pri dennom príjme 2 g ALA)
  • znižuje riziká neuropatických komplikácií, ktoré postihujú srdce
  • podporuje zdravie očí
  • zabraňuje strate pamäti a kognitívnemu úpadku
  • zvyšuje schopnosť glutatiónu (hlavný antioxidant) regulovať imunitnú reakciu tela a bojovať proti ochoreniam
  • môže ochrániť kožu od poškodenia voľnými radikálmi

Chróm pikolinát je forma s vysokou biologickou dostupnosťou a je nápomocný pri udržiavaní hladiny cukru v krvi, tým že zlepšuje spôsob akým naše telo využíva inzulín. Okrem toho zmierňuje pocity hladu.

Balenie: 100 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 100

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1 kapsulu denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom.

Nutričné informácie na 1 dávku (1 kapsula):

  • Kyselina alfa-lipoová (ALA) 300 mg
  • Chromium pikolinát 200 ug (z toho Chróm 25 ug)

Zloženie: Kyselina alfa-lipoová, plnidlo: mikrokryštalická celulóza; kapsula (želatína), činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý; pikolinát chrómu.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosah detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader