Lipoxan®

Pomoc pri chudnutí

Absolútne prírodný doplnok založený na niekoľkých kľúčových podporných prvkoch pre produktívnejšiu termogenézu a napadá tukové usadeniny na viacerých miestach tela.

20,99

O produkte

Yamamoto® Research Lipoxan

Lipoxan je výživový doplnok stravy s obsahom CLA, kofeínu a rastlinných extraktov, vhodný pre dospelých do nízkokalorických diét.

Absolútne prírodný doplnok, ktorý je založený na niekoľkých kľúčových podporných prvkoch pre produktívnejšiu termogenézu a napadá tukové usadeniny na viacerých miestach tela.

Naviac zelený čaj má antioxidačné vlastnosti a spolu s chilli papričkou prispieva k rovnováhe telesnej hmotnosti. Kofeín pomáha zlepšiť koncentráciu a zvýšiť bdelosť. Vzorec je doplnený konjugovanou kyselinou linolovou (CLA) a L-Acetylkarnitínom.

Lipoxan® - Yamamoto Research

Balenie: 40 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 20

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 2 kapsule denne s vodou (najlepšie jednu ráno pri raňajkách a jednu v skorších popoludňajších hodinách).

Nutričné informácie na 2 kapsule:

  • Konjugovaná kyselina linolová (CLA) 500 mg
  • L-Acetylkarnitín 500 mg
  • Extrakt zo zelenej kávy 200 mg (z toho chlórované kyseliny 90 mg, kofeín 10 mg)
  • Extrakt zo zeleného čaju 150 mg (z toho polyfenoly 147 mg, EGCG 60 mg)
  • Kofeín 100 mg
  • Extrakt z čili papriky 50 mg (z toho kapsaicinoidy 1,25 mg)

Zloženie: Konjugovaná kyselina linolová [Požlt farbiarsky (Carthamus tinctorius L.) prášok titrovaný 75% v CLA vápenatej soli], hydrochlorid L-acetylkarnitínu, kapsula (želatína), zelená káva (Coffea arabica L.) extrakt zo sušených listov titrovaný 45% v chlorogénových kyselinách a 5% v kofeíne, zelený čaj (Camellia sinensis (L.) Kuntze) extrakt zo sušených listov titrovaný 98% v polyfenoloch a 40% v EGCG, kofeín bezvodý, čili paprička (Capsicum annuum L.) extrakt zo sušených plodov titrovaný 2,5% z celkového množstva kapsaicinoidov vyjadrených ako kapsaicín, činidlá proti spekaniu: horčíkové soli mastných kyselín, oxid kremičitý, farbivo: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa, karmoizín (môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť u detí).

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Užívajte v kontexte primeranej nízkokalorickej diéty v duchu zdravého životného štýlu s dobrou fyzickou aktivitou. Neužívajte dlhšie ako tri týždne bez konzultácie s lekárom. Nepresahujte denný príjem 400mg kofeínu zo všetkých zdrojov. Nepoužívajte pred spaním a vyhýbajte sa konzumácii alkoholu. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader