Macuril®

Úľava pri infekcii močových ciest

Macuril® podporuje funkčnosť močových ciest. Je vhodný ako preventíva proti zápalom dolných močových ciest.

22,99

O produkte

Yamamoto® Research Macuril®

Macuril® je výživový doplnok stravy, ktorý podporuje funkčnosť močových ciest.

Podľa štatistík asi jedna z dvoch žien má v priebehu svojho života skúsenosť aspoň s jednou nepríjemnou epizódou cystitídy. Infekcie močových ciest však neovplyvňujú len ženy, ale aj mužov, hoci v podstatne menšom rozsahu. Cystitída je zápal močového mechúra v dôsledku bakteriálnej infekcie a je najčastejším typom infekcie dolných močových ciest, po ktorom nasleduje uretritída, urosepsia a iné konkrétne formy, ako je napríklad prostatitída. 

V skutočnosti je dobre zavedenou praxou lekárskej komunity odporúčať výživové doplnky na báze brusníc a D-manózy na prevenciu alebo ako pomocné látky pri liečbe, ktoré zabraňujú tomu, aby sa baktérie zakorenili na stenách mechúra.

Macuril - Yamamoto Research

D-manóza je stále viac rozšírená v liečbe cystitídy na báze potravinových doplnkov a synergia s brusnicami, ako sa nachádza v Macuril®, z neho robí jeden z prirodzených preventívnych prostriedkov.

Balenie: 30 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 15

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 2 tablety denne, jednu ráno a druhú večer pred spaním, na prázdny močový mechúr a nie s jedlom. Dodržujte pitný režim – aspoň jeden a pol litra vody každý deň.

Nutričné informácie na 2 tablety:

  • D-manóza 1000 mg
  • Brusnice d.e. 400 mg (z toho proanthokyanid 40 mg)

Zloženie: D-manóza, objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; brusnica (Vaccinium macrocarpon Aiton) ovocie d.e. std. 10% proanthokyanidínov; glazúrovacie činidlá: hydroxypropyl-metyl-celulóza, polyetylénglykol; činidlá proti spekaniu: horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader