Magnesium CITRATE

Horčík

Yamamoto Nutrition
SKU: 4926266000782

Magnesium CITRATE s obsahom horčíka s najvyššou používanou biologickou dostupnosťou. Prispieva k psychickej pohode, znižuje mieru únavy a vyčerpania.

9,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Magnesium CITRATE

Magnesium CITRATE obsahuje horčík s najvyššou používanou biologickou dostupnosťou. Prispieva k normálne psychickej pohode, normálnej činnosti svalov, kostí a zubov, elektrolytickej rovnováhe, znižuje mieru únavy a vyčerpania, podieľa sa na procese delenia buniek.

Horčík hrá v ľudskom tele mimoriadne dôležitú úlohu.

  • je zodpovedný za správne fungovanie nervového systému. Zvyšuje koncentráciu, zlepšuje pamäť, reguluje náladu a zabraňuje neustálemu pocitu únavy.
  • zabezpečuje, aby naše telo dostalo z jedla to najdôležitejšie. Vďaka tomu dokážeme absorbovať cenné živiny z bielkovín, tukov a sacharidov.

Horčík okrem toho chráni telo pred cukrovkou, reguluje činnosť štítnej žľazy a zlepšuje tráviace procesy. Je tiež zodpovedný za správne fungovanie celého kardiovaskulárneho systému. Nedostatky horčíka sa môžu prejavovať ako zášklby viečok, kŕče svalov a problémy s koncentráciou a dlhodobé nedostatky vedú k mnohým vážnym zmenám v tele.

Balenie: 90 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 3 tablety denne s vodou alebo iným obľúbeným nápojom, najlepšie počas jedla.

Nutričné informácie na 1 dávku (3 tablety):

  • Horčík 450 mg (120%*)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: citronan horečnatý, stabilizátor: mikrokryštalická celulóza, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, stearan horčíka

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader