Medol®

Riešenie na predmenštruačný syndróm

Bolesť hlavy, kŕče, zmeny nálad, vyčerpanie … menštruačný cyklus je veľakrát nepríjemný! Našťastie existujú prírodné zbrane, ktoré môžu pomôcť potlačiť príznaky predmenštruačného syndrómu a menštruačnej bolesti. Nový Medol® je určený pre ženy. Znovu získate energiu a dobrú náladu.

6,99

O produkte

Medol®, riešenie na predmenštruačný syndróm

Výživový doplnok stravy z výťažkov rastlín ako je Vitex jahňací, Angelika čínska a Rimbaba obyčajná.

Bolesť hlavy, kŕče, zmeny nálad, vyčerpanie … menštruačný cyklus je veľakrát nepríjemný!

Našťastie existujú prírodné zbrane, ktoré môžu pomôcť potlačiť príznaky predmenštruačného syndrómu a menštruačnej bolesti. Nový Medol® je určený pre ženy. Znovu získate energiu a dobrú náladu.

Vitex jahňací, prezývaný v minulosti aj tzv. mníšske korenie je rastlina s veľmi širokým využitím, hlavne pre ženy. Má využitie pri riešení ženských problémov spojených s hormónmi. Primárne sa výťažok z rastliny používa pri menštruačných a klimakterických ťažkostiach (obdobie pred menopauzou), ovplyvňuje však napríklad aj pokožku či akné. Vďaka podpore vylučovania progesterónu vyrovnáva hormonálnu rovnováhu a zmierňuje menštruačné kŕče. U mužov môže pôsobiť negatívne, nakoľko znižuje hladinu testosterónu.

Angelika čínska, rastlina označovaná ako ženský ženšen a častokrát vyhľadávaná v tradičnej ázijskej medicíne. Ide o veľmi dobré prírodné tonikum na nervovú sústavu. Pomáha bojovať s únavou, využíva sa aj pri problémoch spojených s kardiovaskulárnym a tráviacim systémom. Taktiež môže pomôť pri viacerých ženských problémoch, ako napríklad problémy spojené s menštruáciou či klimaktériom.

Rimbaba obyčajná sa tradične vo fytoterapii používa pri anémii, astme, prechladnutiu, horúčke, bolestiach hlavy, migréne, poruchách trávenia, reumatizme a pri bolestiach zubov.

Horčík prispieva k zníženiu únavy, Vitamín B6 k normálnej tvorbe červených krviniek a reguluje hormonálnu aktivitu.

Medol - Yamamoto Nutrition - pre ženy

Balenie: 15 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 15

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 tabletu jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 tabletu:

  • Vitex jahňací (Drmek obyčajný) extrakt 200 mg (z toho agnusidy 1 mg)
  • Angelika čínska extrakt 100 mg
  • Rimbaba obyčajná extrakt 100 mg
  • Horčík 56,3 mg (15% *)
  • Vitamín B6 3 mg (214% *)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: bisglycinát horečnatý, plnidlá: celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý; suchý extrakt z Vitexu jahňacieho (Vitex agnus-castus L., ovocie) 0,5% agnusidov, suchý extrakt z Angeliky čínskej (Angelica sinensis (Oliv.) (Diels), koreň), suchý extrakt z Rimbaby obyčajnej (Tanacetum parthenium (L.) Sch. Bip. (vňať s kvetinami), činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

preloader