Mega SAUZER® New Formula

Predtréningovka novej generácie

Nová predtréningovka Mega SAUZER je prepracovaný predtréningový stimulant novej generácie zo starostlivo vybraných vysoko kvalitných surovín s overenou účinnosťou (mnohých patentovaných). Zloženie, ktoré vám zaistí presné zacielenie počas tréningu.

Mega SAUZER naozaj funguje, vďaka skutočnejšiemu vedeckému výskumu prispôsobenému potrebám športovca a s najkvalitnejšími certifikovanými surovinami.

31,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition Mega SAUZER® New Formula

Nový prepracovaný Mega SAUZER je predtréningovka novej generácie zo starostlivo vybraných vysoko kvalitných surovín s overenou účinnosťou (mnohých patentovaných).

Má tri silné stránky – stimuláciu oxidu dusnatého, ergogénno-adrenergnú stimuláciu a novší prídavok, nootropickú látku, ktorá zaistí presné zacielenie počas tréningu. Doplnok, ktorý naozaj funguje, vďaka skutočnejšiemu vedeckému výskumu prispôsobenému potrebám športovca a s najkvalitnejšími certifikovanými surovinami.

Veľkou novinkou, ktorú sme zahrnuli aj do nového zloženia Mega Sauzer, je Cognizin®. Patentovaná forma citikolínu, ktorá pomáha zvýšiť aktivitu mitochondrií v mozgových bunkách, pozitívne pôsobí na koncentráciu a kognitívne schopnosti, zlepšuje napr. učenie sa, pamäť, motiváciu i kreativitu jednotlivca.

Balenie: 300g, Počet dávok v jednom balení: 15

Odporúčané dávkovanie: Pridajte jednu odmerku (20g) do200 ml vody a užite jedenkrát denne.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nie je vhodné pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy. Neprekračujte denný príjem 400mg kofeínu (všetky zdroje). Nepoužívajte pred spaním. Vyhnite sa konzumácii alkoholu. Užívanie počas tehotenstva, laktácie a do veku 12 rokov života detí sa neodporúča. Ak máte  kardiovaskulárne problémy, pred použitím sa poraďte s lekárom.Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Nutričné informácie

Lesná zmes 1 dávka (20g)
Citrulín malát 3000 mg
L-leucín 2500 mg
L-izoleucín 1250 mg
L-valín 1250 mg
L-arginín alfa-ketoglutarát 2000 mg
Beta Alanín 1500 mg
L-tyrozín 500 mg
Taurín 500 mg
L-norvalín 300 mg
Citicolín (Cognizin®) 250 mg
Kofeín 200 mg
Rhodiola extrakt 150 mg
Ženšenový extrakt 150 mg
Vitamín C 200 mg (250% AR/RI*)
Vitamín B6 3 mg (214% AR/RI*)
Vitamín B12 20 μg (800% AR/RI*)
* RI = Referenčný príjem
Obsahuje kofeín (200 mg / denná dávka). Neodporúča sa pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
COGNIZIN® je registrovaná značka spoločnosti KYOWA HAKKO BIO CO., LTD.
Ingrediencie: maltodextrín, L-citrulín, L-leucín, L-arginín alfa-ketoglutarát (AAKG), okysľovač: kyselina jablčná, beta-alanín, L-izoleucín, L-valín, L-tyrozín, taurín, ochucovadlá, L-norvalín, kyselina L-askorbová (vitamín C), citicolín (Cognizin®), kofeín, farbivo: červená repa, činidlo proti spekaniu: oxid kremičitý, suchý extrakt rhodioly (Rhodiola rosea L.), suchý extrakt ženšenu (Panax ginseng CA Mey.) z toho 20% ginsenosidy, stabilizátory: estery sacharózy mastných kyselín, hydroxypropylmetylcelulóza, sladidlá: acesulfam K, sukralóza, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), kyanokobalamín (vitamín B12).

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader