Melatovil®

Pokojný spánok

Yamamoto Research
> SKU: 4926266002144
(1 recenzia zákazníka)

Melatovil na báze melatonínu, ktorý sa užíva najmä pri poruchách spánku, hlavne nespavosti v dôsledku vonkajších príčin (napr. rôzne časové pásma, jet-lag, pracovné zmeny, atď.). Táto látka v skutočnosti funguje veľmi dobre v počiatočnej fáze nespavosti, pretože znižuje čas potrebný na spánok tým, že spomaľuje funkcie tela, a tým umožňuje odpočinok.

9,99

O produkte

Yamamoto® Research Melatovil®

Každý deň naše telo produkuje melatonín, čo je látka vylučovaná predovšetkým hypofýzou a výhradne v noci. Pre organizmus je nevyhnutná, pretože zabezpečuje správne nastavenie režimu spánok – bdelosť.

Melatovil je doplnok založený na báze melatonínu, ktorý sa užíva najmä pri poruchách spánku, hlavne nespavosti v dôsledku vonkajších príčin (napr. rôzne časové pásma, jet-lag, pracovné zmeny, atď.). Táto látka v skutočnosti funguje veľmi dobre v počiatočnej fáze nespavosti, pretože znižuje čas potrebný na spánok tým, že spomaľuje funkcie tela, a tým umožňuje odpočinok. Melatovil je k dispozícii vo forme kvapiek, jeho užitie sa odporúča asi 30 – 60 minút pred spánkom. Takisto zlepšuje kvalitu a dĺžku samotného spánku a zabraňuje prebúdzaniu sa uprostred noci. Pôsobí aj proti voľným radikálom zodpovedným za starnutie buniek.

Melatovil - Yamamoto Research

Balenie: 20 ml, Počet dávok v jednom balení: 20

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 20 kvapiek (1ml) raz denne, buď samostatne, alebo zriedené vo vode. Ideálne večer pred spaním.

Nutričné informácie na 1 dávku (20 kvapiek):

  • Melatonín 1 mg

Zloženie: voda, stabilizátor: glycerol, arómy, kyselina: kyselina citrónová, konzervačné látky: sorbát draselný, melatonín, sladidlo: sukralóza.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Review (1)

5.0
1
0
0
0
0
  1. Zoltan Mery

    Som veľmi spokojný

preloader