Melograno Punica granatum

Granátové jablko

Yamamoto Research
> SKU: 4926266003219

Melograno Punica granatum, extrakt z granátového jablka, je zdrojom vzácnych látok pre zdravie, charakterizovaný najmä veľmi vysokou koncentráciou antioxidačných látok užitočných pre organizmus.

7,90

O produkte

Yamamoto® Research Melograno Punica granatum

Melograno Punica granatum je výživový doplnok stravy s extraktom z granátového jablka, zdrojom vzácnych látok pre zdravie, charakterizovaný najmä veľmi vysokou koncentráciou antioxidačných látok užitočných pre organizmus.

Moderný výskum odhaľuje nutraceutické vlastnosti granátového jablka, známe v minulosti ako „božské jablko“. Pretože je to najviac citované ovocie v teologických knihách, ako je Biblia. Granátové jablko je pôvodom z Perzie a Afganistanu, a neskôr ho Rimania doviezli do Európy. V mnohých legendárnych príbehoch pre Grékov to boli jablká „dobrých zŕn“ a boli vyrobené z krvi boha Dionýza, ktorá sa varila s vášňou pre Venušu ako symbol plodnosti. Potom, v kresťanských časoch, sa granátové jablko stalo symbolom cirkvi a v renesancii nájdeme posvätné obrazy, ktoré ukazujú granátové jablko v ruke Ježiša, ako vzácny dar pre ľudstvo.

Dnes vedecký výskum odhalil vzácne vlastnosti mnohých látok nachádzajúcich sa v granátovom jablku, ktoré sú prospešné pre telo. Najmä ovocie obsahuje početné chemické zlúčeniny s vysokou biologickou hodnotou vo všetkých jeho častiach, od šupky až po zrná. Najdôležitejším produktom z granátového jablka je šťava, najbohatšia v bioaktívnych koncentrátoch. Odlupovacie a vláknité membrány sú tiež veľmi dôležitým zdrojom bioaktívnych zlúčenín: flavonoidy, ellagitanníny, proanthokyanidíny a minerálne látky vrátane draslíka, dusíka, vápnika, fosforu, horčíka a sodíka.

Melograno Punica granatum - Yamamoto Research

Ide teda o združenie vzácnych látok pre zdravie, ktoré sa vyznačuje najmä veľmi vysokou koncentráciou antioxidačných látok užitočných na ochranu ľudského tela pred voľnými radikálmi. Skutočná koncentrácia mnohých látok s drahocenným prospešným potenciálom. Šťava z granátových jabĺk, ktorá sa získava mechanickým lisovaním zŕn obsiahnutých v ovocí, je v každom prípade rezervou vitamínov A, komplexu B, vitamínu C a tanínov s antioxidačnými, adstringentnými, tonizujúcimi a osviežujúcimi vlastnosťami, schopnými spomaliť oxidačný proces, ktorý je pôvodom artériosklerózy.

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 kapsulu:

  • Extrakt z granátového jablka 250 mg (z toho kyselina elagová 100 mg)

Zloženie: granátové jablko (Punica granatum L.) suchý extrakt z ovocia 40% kyselina elagová, objemové činidlá: celulóza, fosforečnan vápenatý; kapsula (želatína); činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; farbivo: E171.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader