Microcircolo

Máte problém s celulitídou?

Yamamoto Research
> SKU: 4926266003820

Microcircolo je podpora mikrocirkulácie, ktorú ovplyvňuje aj náš životný štýl, sedavý spôsob života, čo vedie k nesprávnemu držaniu tela, nadmerný stres, zlé stravovanie, zhoršený spánok.

16,90

O produkte

Yamamoto® Research Microcircolo, proti celulitíde

Výživový doplnok stravy s mikronizovaným diosmínom, troxerutínom, bromelaínom a hesperidínom, s extraktom z čučoriedok a pupočníka ázijského.

Veľmi často sa za zadržiavaním vody a celulitídou skrývajú problémy s venóznou a lymfatickou mikrocirkuláciou. Zmeny žilovej alebo lymfatickej mikrocirkulácie sa často spájajú s nedostatočnou elasticitou krvných ciev. Mikrocirkuláciu samozrejme ovplyvňuje aj náš životný štýl. Máme na mysli predovšetkým príliš sedavý spôsob života, čo vedie k nesprávnemu držaniu tela, čo vo finále znižuje účinnosť obehu. Ak sa k tomu všetkému pridá ešte nadmerný stres, zlé stravovacie návyky, zhoršený spánok, fajčenie, a pod., nemôže to skončiť inak než zhoršenou mikrocirkuláciou a okysličovaním tkanív. V neposlednom rade tomuto všetkému nepomáha ani nosenie príliš tesného oblečenia (áno, narážame na skinny džínsy!) či obuvi; ani toto neuľahčuje správny prietok krvi. Od chybnej mikrocirkulácie cez zadržiavanie vody až po vznik celulitídy to trvá len chvíľku.

Balenie: 30 tabliet, Počet dávok v jednom balení: 15

Odporúčané dávkovanie: Užite 2 tablety denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 dávku (2 tablety):

  • Mikronizovaný diosmin 500 mg
  • Troxerutin 300 mg
  • Bromelain 150 mg
  • Extrakt z čučoriedok 25 mg (z toho antokyaníny 6,25 mg)
  • Extrakt z pupočníka ázijského 50 mg
  • Hesperidin 60 mg

Zloženie: plnidlá: celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, hydroxypropylmetylcelulóza, sodná soľ karboxymetylcelulózy, mikronizovaný diosmin 90%, troxerutín, bromelaín (z Ananas comosus (L.) Merr., stonka) 2500 GDU / g, suchý extrakt z pupočníka ázijského (Centella asiatica (L.) Urb., nadzemné časti), hesperidin, suchý extrakt z čučoriedok (Vaccinium) myrtillus L., ovocie) 25% antokyanov, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; farbivo: oxidy a hydroxidy železa.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte na suchom mieste mimo zdrojov tepla a slnečného svetla.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

preloader