Normolax®

Psyllium

Podporuje tráviaci systém, najmä jeho správnu funkciu počas zápchy alebo hnačky. Psyllium, ktoré obsahuje sa používa pri problémoch s hemoroidmi a zápalových ochoreniach čriev.

14,90

O produkte

Yamamoto® Research Normolax®

Normolax® je účinný doplnok výživy podporujúci tráviaci systém, najmä jeho správnu funkciu počas zápchy alebo hnačky. Psyllium, ktoré obsahuje sa používa pri problémoch s hemoroidmi a zápalových ochoreniach čriev. Okrem toho podporuje udržanie normálnych metabolických stavov.

Môže pomôcť:

  • zbaviť sa zápchy
  • pri zápalových ochoreniach čriev
  • pri problémoch s hemoroidmi

Fruktooligosacharidy (FOS) sú polyméry D-fruktózy s obsahom zhruba 97% fruktózy a 3 % glukózy, sladkasté látky dobre rozpustné v teplej vode. Ich sladivosť je na úrovni cca 40 až 60 % sladivosti sacharózy. Enzým sacharáza nieje schopný štiepiť reťazec FOS a preto prechádza tenkým črevom prakticky bezo zmeny. Teda chová sa ako rozpustná vláknina. V hrubom čreve sú fruktooligosacharidy čiastočne rozkladané pôsobením enzýmov vylučovanými anaerobnými baktériami, pričom sa uvoľnená fruktóza stáva zdrojom energie pre ich ďalšiu metabolickú aktivitu.

Normolax - Yamamoto Research

Na základe nariadenia EU č. 432/2012 nesmieme u produktov uvádzať žiadne zdravotné tvrdenia, ktoré by odkazovali na ich liečivé účinky. Pôvodné informatívne texty sme prispôsobili platnej legislatíve. Informácie o jednotlivých medicinálnych hubách hľadajte vo verejne dostupných zdrojoch.

Balenie: 12 vrecúšok po 5,5 g prášku s príchuťou čučoriedok

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 1 vrecko (5,5g) do 200 ml vody a dobre premiešajte. Užívajte jedenkrát denne, ihneď po rozmiešaní. Tvorba gélu, ktorá sa môže vyskytnúť, ak sa výrobok nevypije ihneď, je spôsobená povahou rastliny Psyllium.

Nutričné informácie na 1 dávku (5,5g):

  • Psyllium prášok 3500 mg
  • FOS 475 mg

Zloženie: psyllium (Plantago ovata Forssk.) prášok zo semien, plnivo: sorbitol, fruktooligosacharidy (FOS), kyselina: kyselina citrónová, aróma, činidlo proti spekaniu: oxid kremičitý, sladidlo: steviolové glykozidy

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Nadmerná spotreba môže mať preháňacie účinky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader