-31%

Normolax®

Podporuje tráviaci systém, najmä jeho správnu funkciu počas zápchy alebo hnačky. Psyllium, ktoré obsahuje sa používa pri problémoch s hemoroidmi a zápalových ochoreniach čriev.

15,99 10,99

Na sklade

O produkte

Yamamoto® Research Normolax®

Normolax® je účinný doplnok výživy podporujúci tráviaci systém, najmä jeho správnu funkciu počas zápchy alebo hnačky. Psyllium, ktoré obsahuje sa používa pri problémoch s hemoroidmi a zápalových ochoreniach čriev. Okrem toho podporuje udržanie normálnych metabolických stavov.

Môže pomôcť:

  • zbaviť sa zápchy
  • pri zápalových ochoreniach čriev
  • pri problémoch s hemoroidmi

Fruktooligosacharidy (FOS) sú polyméry D-fruktózy s obsahom zhruba 97% fruktózy a 3 % glukózy, sladkasté látky dobre rozpustné v teplej vode. Ich sladivosť je na úrovni cca 40 až 60 % sladivosti sacharózy. Enzým sacharáza nieje schopný štiepiť reťazec FOS a preto prechádza tenkým črevom prakticky bezo zmeny. Teda chová sa ako rozpustná vláknina. V hrubom čreve sú fruktooligosacharidy čiastočne rozkladané pôsobením enzýmov vylučovanými anaerobnými baktériami, pričom sa uvoľnená fruktóza stáva zdrojom energie pre ich ďalšiu metabolickú aktivitu.

Normolax - Yamamoto Research

Na základe nariadenia EU č. 432/2012 nesmieme u produktov uvádzať žiadne zdravotné tvrdenia, ktoré by odkazovali na ich liečivé účinky. Pôvodné informatívne texty sme prispôsobili platnej legislatíve. Informácie o jednotlivých medicinálnych hubách hľadajte vo verejne dostupných zdrojoch.

Balenie: 12 vrecúšok po 5,5 g prášku s príchuťou čučoriedok

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 1 vrecko (5,5g) do 200 ml vody a dobre premiešajte. Užívajte jedenkrát denne, ihneď po rozmiešaní. Tvorba gélu, ktorá sa môže vyskytnúť, ak sa výrobok nevypije ihneď, je spôsobená povahou rastliny Psyllium.

Nutričné informácie na 1 dávku (5,5g):

  • Psyllium prášok 3500 mg
  • FOS 475 mg

Zloženie: psyllium (Plantago ovata Forssk.) prášok zo semien, plnivo: sorbitol, fruktooligosacharidy (FOS), kyselina: kyselina citrónová, aróma, činidlo proti spekaniu: oxid kremičitý, sladidlo: steviolové glykozidy

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Nadmerná spotreba môže mať preháňacie účinky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Recenzie (0)

0.0
0
0
0
0
0

Produkt zatiaľ nemá žiadne recenzie. Len zákazníci, ktorí tento produkt zakúpili môžu zanechať recenziu. Buď prvý!

preloader