Omega

Dobrý zdroj Omega 3

OMEGA sú dobrým zdrojom omega 3 mastných kyselín. Prispievajú k normálnej funkcii srdca, udržaniu normálnej funkcie mozgu a zdravého zraku.

26,99

O produkte

Yamamoto® Research Omega

Omega je výživový doplnok stravy na báze oleja z mikroorganizmov Schizochytrium sp. a EPA z rybieho tuku s vitamínom E.

Omega 3 sú esenciálne mastné kyseliny, ktoré si naše telo nie je schopné vyprodukovať samo a preto ich musíme prijať v strave a doplnkoch výživy.

V Omega nájdete v dennej dávke 200 mg EPA a 100 mg DHA. EPA (kyselina eikosapentaénová) a DHA (kyselina dokosahexaenová) sú nenasýtené mastné kyseliny série Omega-3 a prispievajú k normálnej funkcii srdca. DHA navyše prispieva k udržaniu normálnej funkcie mozgu a udržaniu zdravého zraku. Omega tiež obsahuje vitamín E, ktorý pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 1 tabletu jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 tabletu:

  • EPA (kyselina eikosapentaénová) 200 mg
  • DHA (kyselina dokosahexaenová) 100 mg
  • Vitamín E 10 mg (83%*)

* RI = Referenčný príjem

Zloženie: olej získaný z mikrorias Schizochytrium sp. vo forme prášku (obsahuje emulgátor: sójový lecitín) (obsahuje mlieko a sóju), kyselina eikozapentaenová (EPA) z rybieho oleja vo forme prášku, kapsula (želatína), plnivo: celulóza, D- alfa-tokoferylacetát, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín, farbivo: oxid titaničitý.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok môže obsahovať tri zložky uvedené v prílohe II nariadenia. (EÚ) č. 1169/2011: ryby a výrobky z rýb, mlieko a mliečne výrobky, sóju a výrobky na báze sóji.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader