OmegaPRO

Najvyššia kvalita Omega 3 IFOS

Yamamoto Nutrition
> > SKU: 4926266001741

5-hviezdičková certifikácia IFOS pre výživový doplnok stravy s koncentrovaným rybím olejom a bohatý na omega-3 mastné kyseliny. Najvyššia koncentrácia EPA a DHA vo svete!

85,99

O produkte

Yamamoto® Nutrition OmegaPRO

5-hviezdičková certifikácia IFOS pre výživový doplnok stravy s koncentrovaným rybím olejom vhodným pre dospelých a bohatý na omega-3 mastné kyseliny.

Produkt vám poskytne EPA a DHA, ktoré pomáhajú udržiavať normálny krvný tlak* (priaznivý účinok sa dosiahne denným príjmom 3g EPA a DHA) a udržiavať normálnu hladinu triglyceridov v krvi* (priaznivý účinok sa dosiahne denným príjmom 2g EPA a DHA).
Okrem toho EPA a DHA prispievajú k normálnej činnosti srdca (priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 250mg EPA a DHA). Nakoniec DHA prispieva k udržaniu normálnej mozgovej funkcie a normálnej vizuálnej schopnosti (blahodárne účinky sa dosahujú s denným príjmom 250mg DHA).

Najvyššia koncentrácia EPA a DHA vo svete. Je to 558 mg EPA a 229 mg DHA na kapsulu!

5 hviezdičiek certifikácie IFOS

Najznámejšou certifikáciou kvality je značka IFOS (International Fish Oil Standards). IFOS je skratka medzinárodných štandardov pre rybie oleje. IFOs je v podstate analytický protokol vydaný nezávislým orgánom (Nutrasource Diagnostic Inc.) založeným na University of Guelph v Kanade, ktorá má najdrahšie a pokročilé technológie pre testovanie kvality Omega 3.

Na základe výsledkov analýzy IFOS priradí skóre kvality Omega 3 a vo svojej databáze (spotrebiteľské správy) uverejňuje výsledky testov vykonaných v jeho laboratóriách. K dnešnému dňu sú na trhu k dispozícii stovky doplnkov stravy Omega 3, ale len veľmi málo má certifikáciu IFOS. Certifikácia IFOS je preto na najvyššej úrovni synonymom absolútnej kvality. Každá osoba si môže skontrolovať v databáze medzinárodných štandardov pre rybie oleje, či je alebo nie je doplnok, ktorý vás zaujíma a chystáte sa ho kúpiť. Ak je váš doplnok Omega 3 prítomný v databáze stránok IFOS, sme si istí, že ste zakúpili čistý, nekontaminovaný doplnok bez akéhokoľvek rizika pre vaše zdravie.

Balenie: 240 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 60

Odporúčané dávkovanie: Prehltnite 4 kapsuly raz denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 dávku (4 kapsuly):

  • Koncentrovaný rybí olej 4000 mg (z toho kyselina eikosapentaénová EPA 2234 mg, kyselina dokosahexaenová DHA 916 mg)

Zloženie: Koncentrát rybieho oleja std. 82% Omega-3, kapsuly (želatína), spevňujúce činidlo: glycerol, antioxidant: extrakt bohatý na tokoferol.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok môže obsahovať jednu zložku uvedenú v prílohe II nariadenia. (EÚ) č. 1169/2011: ryby a výrobky z rýb.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote. * Neprekračujte dodatočný denný príjem 5g kombinácie EPA a DHA.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader