Origano

Esenciálny olej z oregána

Oreganový esenciálny olej z listov oregana druhu Origanum Vulgare prispieva k podpore trávenia. Zároveň pôsobí proti širokému spektru baktérií, pliesní, vírusov a parazitov.

8,99

O produkte

Yamamoto® Research Origano

Origano je výživový doplnok stravy, ktorý vám poskytne 150 mg esenciálneho oleja z oregána v jednej dávke.

Oreganový esenciálny olej z listov oregana druhu Origanum Vulgare prispieva k podpore trávenia. Zároveň pôsobí proti širokému spektru baktérií, pliesní, vírusov a parazitov.

Pamajorán obyčajný (Origanum vulgare L.) nájdete aj ako zložku vyrábaných diuretických a žlčopudných čajovín. U nás je súčasťou utišujúcej čajoviny (upravuje trávenie, upokojuje, uľahčuje vykašliavanie, pôsobí potopudne, antidepresívne, zlepšuje náladu a prehlbuje spánok).

Ľudovo sa pamajorán využíva na „čistenie zahlienených pľúc“ – chronické katary, úporný kašeľ, na upokojenie namiesto valeriány lekárskej, celkové posilnenie organizmu, zlepšenie krvného obehu, úpravu stolice, najmä po hnačkách, proti kŕčom, na vyvolanie vynechanej menštruácie a na jej úpravu.

Origano - Yamamoto Research

Balenie: 30 kapsúl, Počet dávok v jednom balení: 30

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu jedenkrát denne s vodou.

Nutričné informácie na 1 kapsulu:

  • Esenciálny olej z oregána 150 mg

Zloženie: esenciálny olej z oregána (Origanum vulgare L.), plnivo: celulóza; glazúrovacie činidlo: hydroxypropyl-metyl-celulóza, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; farbivo: E171

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

There are no reviews yet.

preloader