Papaia Fermentata

Fermentovaná papája, prírodný elixír

Yamamoto Research
> SKU: 4926266003394

Fermentovaná papája, prírodný elixír,  stimuluje prirodzenú obranu imunitného systému, bojuje proti oxidačnému stresu a pôsobeniu voľných radikálov.

16,90

O produkte

Papaia Fermentata, fermentovaná papája, prírodný elixír

Výživový doplnok stravy s obsahom fermentovaného prášku z papáje, ovocia s antioxidačnými vlastnosťami.

Papája stimuluje prirodzenú obranu imunitného systému, bojuje proti oxidačnému stresu a pôsobeniu voľných radikálov. Ovocie, pôvodom zo Strednej Ameriky v tvare hrušky má dužinu podobnú melónu. Je sladké a bohaté na vitamíny (beta-karotén, vitamín C, vitamín E, stopy vitamínu B), bioflavonoidy, minerálne soli a stopové prvky (vápnik, železo, fosfor, horčík, draslík, meď, selén, zinok), aminokyseliny (lyzín, histidín, treonín, fenylalanín, tryptofán atď.) a prírodné enzýmy vrátane papaínu a papaya peptidázy.

Fermentovaná papája sa získava zo zrelého, ale ešte zeleného ovocia. Je to preto, že v tomto štádiu dozrievania, papája produkuje maximum aktívnych látok a enzýmov. Vyrába sa iba z buničiny, aby sa získala maximálna kvalita účinných látok.

Balenie: 20 vrecúšok

Odporúčané dávkovanie: Pridajte 2 vrecúška (4 g) do 200 ml vody a užite jedenkrát denne.

Nutričné informácie na 1 dávku (2 vrecúška – 4 g):

  • Fermentovaný prášok z papáje 3900 mg

Zloženie: fermentovaný prášok z papáje (Carica papaya L.) ovocie, aróma, regulátor kyslosti: kyselina citrónová.

Upozornenie pre alergikov: Výrobok neobsahuje alergény v súlade s Reg. (EÚ) č. 1169, príloha II.

UPOZORNENIE: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

preloader